cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ne farkları var android 12 vermemekle

(Topic created on: 11-18-2021 12:36 PM)
456 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A51 den yada a52 den bu a50 modelin de android 12 vermemek gibi ne kusuru var 2 yıl verdi bitti diyen olursa kalbini kırarım ona göre yorum yapın 

MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
f.a.r.k şu kardeşim güncelleme almamız adanların gram umrunda değil ben parama bakarım diyorlar 😊
Galaxy A

çok doğru ben paraya bakarım düşüncesinde samsung bizde böyle davranmaya devam etsin almamaya düşüncesindeyiz yani

MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Güncelleme verse dahi bidaha samsung düşünmüyorum kardeşim çağın çok gerisindeler özellkle şarj desteği ve işlemci seçiminde
Galaxy A

evet çok haklısın bu konuda işlemcileri kötü hızlı ısınıyor hızlı şarj desteği az evet çok doğru bir konuya deyindin

ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Samsung Galaxy A50
Bu cihaz androyid 9 ile çıktı
Ve samsung vu cihaza 2 büyük güncelleme sözü verdi ve bu cihaz 2 büyük güncelleme hakkını alarak doldurdu Android 11 yazılım güncellemesi bu cihaz için son büyük güncelleme oldu
Cihazınız birkaç ayda bir güvenlik Yazılım güncellemeleri alacaktır
Cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için şu adresi ziyaret edin
http://www.guncelmiyiz.com/
Not
Samsung Eğer bu cihaza Android 12 Yazılım güncellemesini verirse diğer söz verdiği iki büyük güncelleme Hakkı verdiği cihazlara haksızlık eder O yüzden bu güncellemeyi vermesini beklemeyin
0 Likes
Galaxy A

bunlar bilindik yazılar neden verilmesin kardeşim neyi eksik a50lin hakkı bitmiş miş yani sen bu yorumu yazınca oldu android 12 neden vermiyor onu merak ediyorum bir açıklma yapsın samsung ben sundan a50 ye android 12 vermiyorum diye 2 yıl da a50 gibi donanım yüksek bir telefona güncelleme desteğini neden kesiyor onu bir desin samsung bana hak ediyor sonuna kadar hak ettiğini bu forum da yazacam 

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
A50 cihazı şubat 2022 kadar aylık güncelleme alıcaktır sonrada 1 yıl boyunca 3 aylık güncelleme de yoluna devam edecektir

Tabi bu durum böyle oluca A31,A51 ve A71 cihazlar 6 aylık güncellemede olucaktır

A50 cihazı daha baya güncelleme alıcak kısacası son kurumsal A serisi,

Android 12 ye gelirsem A50 cihazını hakkı yeniyor s10 dan sonra çıktı ve orta üst seviye cihazlar verilecek dendi A51 verilen A50 ye verilebilir A50 ye vermiyorsa bile A80 >A70> A51 oluyor yani

3 cihazı hakkını yemiş oluyor umarım yanlış politika yaptıkları için pişman olmazlar A50 cihazına dünya genelde çok sattı ve bu cihazı erken bitirmek pazarlama açısında büyük zarar olucaktır ben x kullanıcısıyım diyeyim ye bir daha Almam diye düşünürüm
Galaxy A

çok yerinde bir yorum olmuş kardeşim onca satış rekoruna gerişmiş a50  a70  ler alamıyor a51 alıyor böyle haksızlık görmedim ben yani 

ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Abi iyi dedin Güzel dedin ama artık ilk başta bu telefona iki büyük güncelleme sözü vermiş Şimdi kalkıp da Samsung Galaxy A50 bu telefona Android 12 Yazılım güncellemesini verir ise diğer iki büyük güncelleme vermiş olduğu cihazları da Haksızlık etmiş olur
Ama evet Samsung'un güncelleme politikasını değiştirmesi gerekiyor çünkü güncellemeyi kaldırabilecek cihazlara çok az güncelleme sözü vermektedir
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
S10 a da 2 güncelleme sözü verildi sonradan listeye eklendi yani eklenmemesi için sebep yok