cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Klavye

(Topic created on: 02-11-2024 08:47 PM)
362 Views
MehmetYalcn
Expert Level 5
Options
Galaxy A
Microsoft SwiftKey 'e Copilot Yapay zeka eklenmiş Bu klavyeyi seviyordum, şimdi daha çok seviyorum 🥰🥰🥰 

image

image

image

image

image

image

17 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Ben Gemini uygulamasını bekliyorum. Uygulamayla Google Asistan yerine varsayılan asistan olarak ayarlanabiliyor. Ama bu sefer de akıllı cihaz kontrolü gibi özellikleri kullanabilecek miyim, emin değilim. Umarım Asistan ve Gemini karışımı bir hizmet sürerler.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Evet ama gemini daha çok geride ben netten kullanıyorum Co pilot kusursuz diyebilirim benim oldukça işime yarıyor Tabi gemini de gelişecektir onu da Gboard a entegre ederler
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Copilot'u yaratıcı seçeneğinde (GPT-4) kullanıyorsanız Copilot'u Gemini Advanced ile karşılaştırmak lazım. Kendi deneyimlerime göre Gemini, ChatGPT'den (GPT-3.5) biraz daha ileride. Belki Gemini'ı zorunlu olarak İngilizce kullandığım için öyledir. Gemini'a eklentiler bir türlü gelemedi, gelse şahsen diğerlerinin yüzüne bakmam. Bir de Google One'ın, Gemini Advanced'ı içeren AI Premium planını alsam tadından yenmez. Zaten depolama alanı dolmak üzere, üst plana geçmek gerekiyor.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Valla bana yetiyor Gemini Advanced da aylık 800 TL ymiş ben vermem o kadar Zaten bu chat gpt olayı patladı 😄 bi sürü Alternatif de var Yandex de çıkarmış şimdi de bakalım ne olacak rekabet kızışsın bize yarar 😊
kahraman06
Active Level 6
Galaxy A
Ben neden acamıyorum co pilotu nereden aktif ediyoruz birde turkçe karakterleri nasıl kaldırıyoruz
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Klavyede mi nette mi
kahraman06
Active Level 6
Galaxy A
Klavyede
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Bilmiyorum valla bende direkt açılıyor Yalniz önce Microsoft hesabıyla bağlanmış olmak gerekebilir Gösterdiğim yerden aktif ediyoruz Türkçe karekter kaldırma diye de anlamadım ne demek sitediğini klavyeyi İngilizce yapmak istiyorsan İngilizce klavyeyi seçeceksin
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Bende 6 7 yıldır kullanıyorum bende neden yok
0 Likes