cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kendi kendine yeniden başlama sorunu

(Topic created on: 09-01-2021 04:22 PM)
245 Views
SamsungA72im
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Samsung telefon kullananlar Telefonunuzda hiç kendi kendine resetleme gibi bir sorun yaşayanlar var mı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HakanAybas,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

8 Comments
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba,

Telefonu sıfırlayın eğer sorunlar devam ediyorsa bataryadan veya anakarttan kaynaklıdır,
SamsungA72im
Active Level 5
Galaxy A
Samsung Galaxy a51 kullanıyorum sıfırlama yaptım sorun yine devam ediyor Ben yıllarda salgı kullanıyorum sandım bilmediğim ayarları yoktur Her şeyini çok iyi bilirim ama bu reset sorununu ben çözemedim yetkili servis hiç çözemedim
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy A
Bi power tuşuna baktırın onda bir sorun olabilir belki ya da batarya ya da Anakarttan...
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Üstte Çözümünü paylaştım.
SamsungA72im
Active Level 5
Galaxy A

Herkese çok teşekkür ederim elinizden geleni yapıyorsunuz teşekkürler

01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben ahmet
Konu ile ilgili olarak cihazı sıfırlamanız öneriyorum uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıkla indirin genel yönetim dil ve giriş tarihi ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulur ne tıklayın gelen sayfa içerisinde sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın Sorun devam ederse cihazınızın incelenebilmesi için garanti
Well belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin �yi akşamlar iyi günler
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HakanAybas,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​