cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kapanıyor

(Topic created on: 04-10-2023 10:50 PM)
203 Views
nazarbldk
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonum sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor nasıl çözücem bu durumu ya üstelik alalı 2 ay bile olmadı işk defa samsung bu şekilde üzüyor beni

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nazarbldk,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Galaxy A
Of anlamiyorsaniz tel kullanmayin
0 Likes
nazarbldk
Beginner Level 2
Galaxy A
Kardeşim kendinde misin sen ben yıllardır samsung kullanırım ilk kez böyle bir şey oldu
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Hafta da bir telsfon kendini baslatir daha iyi calismasi icin
0 Likes
nazarbldk
Beginner Level 2
Galaxy A
Her gün oluyor
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar / ciyaz bakim / ust tarafta 4 tane cizgiler var orda yazar ne oldugu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nazarbldk,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes