cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera görüntü kalitesizliği yardım.

(Topic created on: 12-29-2019 11:28 PM)
281 Views
alperkilic
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba A50 kullanıcısıyım instagram whatsapp vs. Bu tarz uygulamalarda ki hikaye bölümünde çektiğim video ve fotoğraflar paylaşıldıktan sonra çok kalitesiz oluyor. Internette araştırdığımda çoğu kişide aynı şey olduğunu gördüm ioslarda böyle bir sorun yok neyden kaynaklıdır ve nasıl çözülür öneriniz varmı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba alperkilic,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden yüklenen görsellerin kalitesi ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

6 Comments
Mcht
Active Level 4
Galaxy A
Bu sorun ne yazık ki telefonların değil, işletim sistemi olan Android'in sorunu, kısaca özetlemek gerekirse, kullandığımız uygulamar video ve fotoğraflar için tamamen bir erişim sağlayamıyor veya eşitleyemiyor, önereceğim tek şey yine A50 ile yüksek kalitede fotoğraflar çekmeniz.
alperkilic
Active Level 1
Galaxy A
Bence tamamiyle yazılımsal ve o uygulamaların insanı ios a yönlendirme çabası.
0 Likes
Furki
Active Level 4
Galaxy A
kesinlikle yazılımsal çünkü 13mp eski telefonum 1.9 diyafram olmasına rağmen şuan kullandığım A50 den daha güzel çekiyor
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba alperkilic,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden yüklenen görsellerin kalitesi ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

Galaxy A
uygulamadan çekersen aman yapma böyle bir şey onun yerine telefonun kamerasıyla çek öyle paylaş en rahatı
Eymen
Active Level 3
Galaxy A
kamera oranını 4:5h dan 4:5 e alırsan düzelebilir