cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

KABLOSUZ KULAKLIK

(Topic created on: 04-10-2023 03:01 PM)
145 Views
Vedkum
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba, Edifier X3s Bluetooth kulaklığım var, 2 aydır kullanıyordum ama birden müzik veya video oynatmamaya başladı. Telefona bağlayınca ne ses geliyor ne de hiçbir platformdan müzik video oynatamıyorum. Başka kulaklığı A52 telefonuma, ya da kulaklığı başka telefona bağlayınca sorun yok.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Vedkum,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla tekrar denediğinizde de devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporunun nasıl gönderildiğini öğrenmek için linki inceleyebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Galaxy A
Cihaz bağlantı ayarlarını sıfırlayın ve Members içindeki Destek kısmından bu kısmı okuyun.1681134306765.jpg
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Vedkum,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla tekrar denediğinizde de devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporunun nasıl gönderildiğini öğrenmek için linki inceleyebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD