cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Isinma

(Topic created on: 09-12-2022 10:14 AM)
678 Views
ysmnn
Active Level 10
Options
Galaxy A

Cihaz degistirdim  eskisi isiniyor diye buda isiniyor  fakat daha yeni oldugu icin kendisini optimize ettigigni dusunuyorum umarım  düzelir .Tekrar ayni sorunu yaşamak istemiyorum 

47 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından telefonunuzun yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin telefon kutu içeriğinden Android 12 yazılımı ile çıkmış bile olsa yapılmamış ve beklemede olan güvenlik güncellemesi olabilir
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Yaptim
Galaxy A

A52s'i ne kadara aldınız acaba? Bende telefon arayışı içerisindeyim de.

ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
9.400
Galaxy A
Ben size dedim a52s 5g de aynı ne olacakdı ki ha a32 a52 marka aynı değisen bir şey yok ısınma donma samsung kaderi bundan kacıs yok bunları göze alarak alacaksınız birde bu ısınma ile erken biten pil sorunu olusacak kanser eder yani hiç almamak en iyisi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Her Samsung Galaxy model telefonlar ve tabletler aynı değildir cihaz sorunlu demek için erken sayılır Çünkü Yeni alınmış bir cihaz Moral bozmaya gerek yok bence 🙂
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Insallah degildir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazınızı En az 1 ay boyunca kullanıp test edin bir ay içerisinde ısınması veya hızlı şarj tüketimi gibi sorunlar olursa bu durumu normal karşılamak gerekir bir ayın sonunda sorunlar devam ederse o zaman sorun var olabilir ama şimdilik sorun var demek için erken bence
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu resimdeki adımlara takip ederek hata raporu göndermenizi öneriyorumScreenshot_20220912-113743_Samsung Members_25687_1662971900.jpg