cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Instagram

(Topic created on: 06-14-2023 06:39 PM)
309 Views
Süleyman84
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba instagrama güncelleme gelmişti güncellemeyi yaptım yalnız uygulamaya tıklıyorum uygulamanın ön yüzü gelmiyor uyarı veriyor sayfa şuanda kullanılmıyor bunun nedeni düzeltmeye çalıştığımız bir teknik hata olabilir diyor cihazıyla alakası yok diye düşünüyorum bu instanın kendi sorunumu

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Instagramın verilerini silip tekrar deneyin eger yine ayni hatayı alıyorsanız instagram gülncellemesini silin

View solution in context

Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy A
Merhaba

Sorun yaşadığınızı dile getirdiğiniz Instagram, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir.

Benzer uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için;

Uygulamalar>Play Store>Instagram>"Geliştirici iletişim bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine/geliştiricisine ulaşabilirsiniz.

Geri bildirim seçeneğinden önce Instagram uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz;
Ayarlar > Uygulamalar > Instagram > Depolama > Veriyi sil seçeneğine tıklayın.

Veriyi sil yaparken tekrardan instagrama e posta ve şifre ile girmeniz gerekecek.

Yada instagramın önbellegini temizleyip tekrardan instagrama girin
Ayarlar > Uygulamalar > İnstagram > Depolama > Önbellegi temizle

Ayrıca isterseniz, Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Uygulamalar veya Diğer" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler iyi akşamlar dilerim

View solution in context

16 Comments
lolalyy
Active Level 1
Galaxy A

intagramdan çıkış yaptım ve uygulamaya girince instagram giriş yeri gelmiyor kafayı sıyırcam 

image

lolalyy
Active Level 1
Galaxy A
help ya
Solution
Galaxy A
Instagramın verilerini silip tekrar deneyin eger yine ayni hatayı alıyorsanız instagram gülncellemesini silin
lolalyy
Active Level 1
Galaxy A
telefonu yeniden başlattım sonra instagramı sildim yükledim saha ne yapmam gerekiyor
Galaxy A
O zmn instagramın sunucusunda teknik bir problem var onu çözmaye çalışıyorlar google play'den geri bildirim raporu yollayın
lolalyy
Active Level 1
Galaxy A
ay oldu he xpsözpsöwşödx dankee
Galaxy A
Sorununuzun çozulduğune sevindim hayırlı akşamlar 😊
Süleyman84
Active Level 3
Galaxy A
Şuan aynı sorun bendede var bu uyarı geliyor instaya giremiyorum
Galaxy A
Dediklerimi yaptınız mı peki