cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hızlı şarj etmeme sorunu

(Topic created on: a month ago)
151 Views
furk4n
Active Level 5
Options
Galaxy A

image

Telefonum da ve şarj aletimde hızlı şarj özelliği olmasına rağmen şarja taktığımda hala kablo şarjı gösteriyor. Pil ayarlarından da hızlı şarj özelliği açık ama bişey değişmiyor. Önceden hızlı şarj ediyordu ne olduysa artık etmiyor. Sebebi ne olabilir sizce?
4 Comments
Galaxy A
Merhaba furk4n,

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
0 Likes
HkN06
Active Level 4
Galaxy A
Bende de olmuştu kablodan kaynaklanıyor değistir düzelir tabi adeptör orjinal değilse ondanda yapabilir
gizliyim
Active Level 3
Galaxy A
Hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan açmanı tavsiye ederim Belki düzelir Eğer düzelmezse başka bir Samsung orijinal şarj cihazı makinesi ile cihazı şarj etmeyi dene yine düzelmezse cihaz yazılımını bir güncellemeyi dene güncelleme yoksa yeni gelecek güncellemeyi bekle yeni gelecek güncellemeden sonra da Sorun devam ederse verileri yedekleyip cihazı komple sıfırla
furk4n
Active Level 5
Galaxy A
Annemde de benim telefonun aynısından var onda hızlı şarj diyor bende demiyor.