cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Good Guardians

(Topic created on: 11-04-2023 12:27 AM)
281 Views
ernkorkulu
Active Level 2
Options
Galaxy A

merhabalar, samsung a54 8-256gb turkiye kayıtlı telefonumda good guardians uygulamasını indiremiyorum ekstra olarakta internetten araştırdığımda bölgemize sunmuyormuşsunuz acaba sunulacakmı veya sunulması için neler yapabilirim veya yaptirabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba erenmitdermaske,

Konu hakkında henüz, resmi bir bilgi mevcut değildir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
TR_Gedikli
Active Level 2
Galaxy A
Uygulama hakkında bir bilgim yok fakat genelde şirketler yerelleştirme yapmak ile uğraşmamak için uygulamaları öncelikle Avrupa ve Amerika pazarına sürüyor bunun ile ilgili yapabileceğin pek bir sey yok
ernkorkulu
Active Level 2
Galaxy A
bi paylaşımda oylama yaparsak getirirler yazmışlar
0 Likes
LuziS22
Active Level 5
Galaxy A
Bende bilmiyorum ama belki yakında gelir. Ben indirdim vpn yoluyla
ernkorkulu
Active Level 2
Galaxy A
kral guvenilirmi peki
0 Likes
LuziS22
Active Level 5
Galaxy A
Knk vpn yi amerika sunucusuna bağlanıyon galaxy store da indiriyon. Youtubeda araştır var yapımı
ernkorkulu
Active Level 2
Galaxy A
tamamdir teşekkürler
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba erenmitdermaske,

Konu hakkında henüz, resmi bir bilgi mevcut değildir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes