cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galeriyi google'a yedekleme

(Topic created on: a month ago)
149 Views
cosmiclux
Active Level 7
Options
Galaxy A
Selam arkadaşlar. Biliyosunuz ki Samsung yedekleme altyapısını Microsoft üzerinden sağlıyor fakat ben Samsung clouda değil Google one aboneliğim olduğu için her şeyi Google'a yedekliyorum. Sıkıntım şu ki fotoğraflarımıda Google Fotoğraflara yedekliyorum ama cihazda yer açılsın diye yedeklentikten sonra galeriden siliyorum sadece google fotolarda duruyo. Galeri yedeğini direkt olarak Google'a bağlama gibi bir durum var mı? Samsungun galerisi çünkü google fotoğraflardan daha işlevsel her defasında Google fotoğraflardan cihaza indirip galeride düzenleyip tekrar google fotolara yedekleyip cihazdan silmek çok uğraştırıcı

image

5 Comments
xööcöc
Active Level 4
Galaxy A
Bende google foto kullanıyorum da direkt google fotolardan yedekleme etkinleştirilmelidir olmuyormu
0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy A
Onu demiyom mesela xiaomide kendi galerisinin yedekleme alt yapısı Google fotolar yani google fotolarla kendi galerisi senkron şekilde görünüyor ve cihazda yer kaplamıyo ama samsungda böyle değil
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
Hocam bu 100GB hediye nerde cikiyor acaba ?
0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy A
Bilmiyorum ki galeriye girince direkt çıkıyor bende
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Bence de. Kesinlikle yedekleme olarak google fotograflar kullanilmali. 2TB depolama alani var ama yer acinca galerimden gidiyor. 😔
0 Likes