cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a31

(Topic created on: 01-02-2021 10:00 AM)
163 Views
Nurro8
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Yapılan yorum ve önerilere en başta teşekkür ederim. Sanırım kasma ve ısınma sadece bende yokmuş onu anladım. PUBG de as a kasan arkadaş bana özelden mesaj atabilirse sevinirim kendisi hangi grafik ayarlarında nasil oynuyor merak ettim. 4 üncü sezondan beri fatih olan ben as tan yukarı çıkamıyorum telefon yüzünden. Moderator arkadaşlara da teşekkür ediyorum söyledikleri her çözüm yolunu denedim fakat hiçbir şekilde bir çözüm bulamadım. Gerek kendi bilgilerim gerekse yazılımcı mühendis kuzenlerim olsun hala hep beraber sadece telefona böylece bakakaldık. Aldığım bayiye geri gideceğim büyük ihtimal fabrika cikisli bir sorun çünkü belirttiğim gibi sadece oyunda değil telefonda rehberi açarken bile bir kasma ısınma söz konusu. 

Teşekkürler..
1 Comment
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Nurro8,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes