cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A70 Android 11'den sonra ana kamerayı gece modunda kullanamıyorum.

(Topic created on: 07-06-2021 11:07 AM)
295 Views
atailh4n67
Active Level 4
Options
Galaxy A

Android 10'da gece modunda F1.7 32MP'lik olan kamerayı kullanabiliyorduk. Android 11 ile ana kamera kaldırıldı. Nedeni nedir? Gece modunu açtığımda sadece F2.2'lik kamerayı kullanabiliyorum o zaman anlamı kalmıyor gece modunun. Acilen yama getirilmesini istiyorum çünkü gece güzel fotoğraflar çekemiyorum!

Gece modunda 32MP seçeneği yok!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba atailh4n67,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Gece modunda fotoğraf çekip fotoğraf ayrıntılarına bakarsanız f1.7 olduğu görünüyor. Sadece 32mp seçeneği kaldırıldı. Yani hala ana kamera ile çekim yapılabiliyor
atailh4n67
Active Level 4
Galaxy A
O zaman aşırı bir düşüş olmuş? Eskiden böyle değildi aynı ortamda daha parlak resimler çekiyordu telefonum
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Çekim kalitesi olarak düşüş olmuş olabilir. Ben gece modunu kullanmadığım için nasıl bir fârk var bilmiyorum 🙃
TrDippeR
Active Level 3
Galaxy A
Özelliklerinin gün geçtikçe daha kötü hale gelecektir, telefonuzu daha üst modele geçirmeniz gerekli.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba atailh4n67,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​