cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A50 Güncelleme Konusu

(Topic created on: 02-07-2021 11:33 AM)
324 Views
LostCrosss
Active Level 5
Options
Galaxy A

A505FDDU6BUAA" Gelecek Yazılım Bu Şuanda Tayland Pazarına Sunulmuş.Türkiye Ne Zaman Dağıtılır Bilinmiyor Gelen Güncellemeye İyileştirme Ve Düzeltmeler Eklenmiş Durumunda Ama Bilinmiyor Bu Ay Sonuna Kadar Alır.

12 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
şuan Türkiye de a50 için and11 testleri var ve devam ediyor zannediyorum ki ondan verilmiyor samsung Türkiye ekibi uyuyor galiba
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uyuyor ve işlerine gelmiyor. Samsung Türkiye kadar alakasız bir şirket duymadım hayatımda. Müşterisine önem vermez anca kopyala yapıştır cevaplar. Müşteri memnuniyeti sıfırdır onlar için haram para yiyorlar haberleri yok...
Galaxy A
Kardeşim Öyle deme Samsung un suçu yok eğer güncellemede 1 hata demek cihazın iflası demek biraz hak ver
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
öyle valla yazılımlar tehlikeli şeyler bak hatalı yazılım yüzünden A50 cihazların Çoğu Sorun Yaşamakta.Ama Samsung Türkiye Cidden Yavaş Ağır
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardeşim Samsung tamamen suçlu niye biliyon mu servisleri vasat tonlarca şikayet ilettim servislerine verdim sorun yok sorun yok anca bunu söylüyorlar. Baştan savıyorlar. Şu mahkeme sonuçlansın Samsunga destek verenler bakalım ne diyecekler...
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
evet öyle vasıfsız eleman var olduğunu düşünüyorum zira öyle değilde diğer ülkelerde kendi elemanları tarafından hizlı test ve yazılımı yayınlama yoluna gitmekte ama Türkiye ekibi hep nedense elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz diyorlar
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
Bu Arada Arkadaşlar Diğer Ülkeler 2021 Yılının 2.ci Güncellemesini Alıyor Biz Daha Birinciyi Alamadık
Galaxy A
memnuniyet sıfır
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar

Bu sorun samsung türkiye ile ilgisi yoktur Şuan OJM ye bağlı hiçbir A50 güncelleme almadı diğer A50 cihazları aldı Bir çoğu başka ülkelerde S takılı güncelleme aldı bir tek

Tayland ve Almanya U takılı güncelleme aldı ve onlarda neler değiştiğini neler eklendiği ile bir bilgi yoktur

tayland https://doc.samsungmobile.com/SM-A505F/THL/doc.html

Almanya da ise 2. bir one uı 2.5 güncellemesi yayınlandı
https://doc.samsungmobile.com/SM-A505FN/DBT/doc.html