cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 5G

(Topic created on: 04-18-2024 02:00 PM)
211 Views
1234yusuf
Active Level 9
Options
Galaxy A
Arkadaşlar bu nedir ben dün vpn kullandım her zaman kullanıyordum ama ilk defa bugün böyle bir bildirim geldi vpn ile ilgisi olabilir mi sizlerinde başına geldi mi ne yapmam gerekiyor bilgi verir misiniz
image

0 Likes
5 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Yani vpn ile ilgili İp adresi tutuyorsa endişelenmeye gerek yok Öyle bildirim gönderirler arada Aynı ipe s'ık girdiğin için kontrol amaçlı göndermiş olabilirler büyük ihtimalle
0 Likes
1234yusuf
Active Level 9
Galaxy A
Vpn proxy kullanıyordum şimdik onun verilerini ön belleğini sildim komple sildim telefondan gmailinde ön belleğini sildim şifresini değiştirdim
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Yani, dediğim gibi kontrol amaçlı İşlemi siz yapmadıysanız diyor zaten Bu yaptıklarınıza rağmen vpn kullanırsanız gene gelir böyle mailler Gelmesi de daha iyi zaten oto kontrol açısından İyi yapmışsınız
0 Likes
siberizm
Expert Level 4
Galaxy A
VPN sizi gizlemez. Öncelikle bunu bir anlayalım. Sadece farklı bir cihaza bağlı gibi gösterir. Bu da kendi İnternet operatörünüzün normalde gördüğü şeyleri hiç bilmediğiniz bir firmanın görmesini sağladığınız anlamına gelir
1234yusuf
Active Level 9
Galaxy A
Evet haklısınız ama onun için gizleme için kullanmıyordum hani herkes kullanır ya oyunlar için felan ondan zaten ön belleğini Ve verilerini silip komple kaldırdım telefondan gmailin de ön belleğini sildim şifre değiştirdim
0 Likes