cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 5G

(Topic created on: 12-02-2023 04:13 PM)
381 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

image

Google play storede bu sorunu yaşıyorum sebebi nedir One uı 6 gelmediği için mi 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OkanA345G ,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Büyük ihtimalle uygulama galaxy store'dan yüklendiği için (veya telefonun kendisinde geldiği için) güncellenemiyor. Galaxy Store'dan güncellemeyi dene.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galaxy Storeye arattım uygulama yok güncellemede yok anlamadım ki
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Öyleyse galiba yazılım güncellemesi ile güncellenecek bir uygulama bu. Yapabileceğin bir şey yok.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
anladım
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy A
Aynı şey bugün bende de oldu. İkinci defa denediğimde güncelleme kayboldu.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Neyse silmeyim de öyle kalsın one uı 6 geldikten sonra günceller inşallah
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OkanA345G ,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes