cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A31 Android 12 son güncelleme A315FXXU2DWB3sürümü sonrası aşırı yavaşlama

(Topic created on: 05-24-2023 04:41 PM)
420 Views
Vefa22
Active Level 1
Options
Galaxy A
Geçtiğimiz ay gelen son güncelleme ile beraber telefon aşırı şekilde yavaşladı. menülerdeki akışkanlık gitti bariz bi şekilde takılma donmalar var. güncelleme sonrasında telefonu sıfırlayarak denedim sonuç yine aynı. sürüm düşürmeye çalıştım lakin binary bootloader U2ye geçtiği için sürüm düşürmede yapılamıyor. öncesinde istediğim gibi 10 yada 11e düşürebiliyordum. sanırım bu telefonun stabil ve akışkan bi şekilde kaldırabileceği maksimum sürüm android 11. lütfen bir güncelleme yayınlayın ve bu yavaşlatmadan vazgeçin. oyun oynamıyorum telefonun hafızasını yüzde 70i boş. bu kasma donma bariz bir şekilde yazılım güncellemesi ile alakalıdır.

6 Comments
Galaxy A
Bende galaxy A31 kullanıyorum android 12'den şikayetçiyim android 10 ve android 11 daha iyi sürümlerdi keşke eski sürüme düşürme güncellemesi gelsene android 10'a dönsem
Vefa22
Active Level 1
Galaxy A
Eğerki yazılımı son sürüm olan A315FXXU2DWB3 sürümüne güncellemediysen Android 10ada düşebilirsin 11ede. internette araştırırsan bulabilirsin. ben öncesinde düşürebiliyordum ama bu son güncellemede kilit gelmiş.
Galaxy A
Bende de bu sürüm var ve düşüremiyorum android 10'a
sefa36
Active Level 3
Galaxy A
A23 de aynısı oldu,gelen son güvenlik güncellemesi sonrası telefon kasmaya başladı,açıldıktan iki saniye sonra tekrar ekran kilidine gitmesi,videoları kasması ve birsürü sorun,umarım biran önce düzeltilir.
morelocal
Active Level 3
Galaxy A
Evet bende de galaxy a31 var bu son android güncellemesi telefonu kastiriyor. Oyun oynarken ısınma oluyor. Verim alamadim
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Vefa22,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​