cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

【Galaxy A13 SM-A135F】Google Play Güncellemeleri Denetlenemiyor

(Topic created on: 01-06-2024 02:24 AM)
222 Views
mitsukisourtimes
Active Level 6
Options
Galaxy A
Bugünkü denenem sonuncunda Google Play sistem güncellemelerini denetleyemiyorum, yazılım bilgilerindeki ilgili buton çalışmıyor. Normalde güncelleme yayımlanmasa bile denetlemesini yapardı ama şu an hiçbir şey yapılamıyor. Bu Android sürümü için son güncellemeyi aldık mı acaba, diye düşünüyorum artık.

image

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Dediğimi yapın Telefonu yeniden başlatmayı. Eğer geçmezse Android 14'ü bekleyin sizdeki farklı bir hata. Android 14 ile yerine oturacaksın Ayrıca ise Zaten Android 14 aldığında sıfırlarsanız daha Stabil olur. Şimdi sıfırlama gereği yok. Zaten fazlasıyla da kafaya takılması gereken bir sorun değil. 👍

View solution in context

10 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Bu Uzun bir süredir Var Android 14 ile oluştu sorun Yakında çözülecektir. Google bunun için Ayrıca düzeltme ve Güvenlik yaması yolladı Arada Bakın. Yakın zamanda ülkeye göre olacak şekilde Ulaşacaktır telefonlara.👍
Galaxy A
ben daha yeni yaşıyorum bu sorunu. üstelik daha android 14 almadım.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Dediğim gibi bu sorun Genele yayıldı. 1 Temmuzda sabit kaldı Android 14 alanlarda. Siz yinede Telefonu Tekrardan başlatın Düzelmesse yakında düzelecektir. Yada Android 14 İle de düzelebilir A13 cihazınınzda.
Galaxy A
benimki kasım güncellemesini aldı zaten.
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Dediğimi yapın Telefonu yeniden başlatmayı. Eğer geçmezse Android 14'ü bekleyin sizdeki farklı bir hata. Android 14 ile yerine oturacaksın Ayrıca ise Zaten Android 14 aldığında sıfırlarsanız daha Stabil olur. Şimdi sıfırlama gereği yok. Zaten fazlasıyla da kafaya takılması gereken bir sorun değil. 👍
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Birde Android 14 alınca düzelmezse Telefonu Sıfırlayıp. Tekrardan kontrol yapın o kendi düzenine dönecektir.
İyi Geceler. 😊
Galaxy A
teşekkür ederim, iyi geceler.
Galaxy A
Çok önemli değil
0 Likes
mesto19
Active Level 1
Galaxy A
s23ultra android 14 geldimi
0 Likes