cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GÜNCELLEME!!

(Topic created on: 04-24-2020 12:10 AM)
85 Views
Ramazan11
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Galaxy A6 ve A6+ modellerine android 10 gelirken A8 2018 modeline neden gelmiyor?? Fikri olan söylerse memnun olurum 🙏

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A8 2018 android 7.1.1 ile geliyor 2 güncelleme alınca da android 9 onun için son oluyor A6/A6+ ise android 8.0.0 ile geliyor onun için de android 10 son oluyor yani olay samsung un 2 den daha fazla güncelleme vermemesi
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
hic soyleme bende de plus u var j serisi gibi kotu model bile alirken biz alamiyoz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Valla bende A20 var A6+ ondan iyi görünüyo ama AnTuTu larına baktim A20 daha iyi skor yapmış gercekten yani eskiden A6+ düşünmüyordum iyiki almamışım dedim valla
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ramazan11,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileri ki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

0 Likes