cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Fps arttırmaya yarayan uygulamalar neler

(Topic created on: 2 weeks ago)
110 Views
spritualhydra1
Active Level 7
Options
Galaxy A
Fps arttıran uygulamalar neler oyun eklentileri ve gaming hub dışında cidden en azından dalgalanma azaltabilecek uygulamalar
11 Comments
NGXL
Active Level 7
Galaxy A
Samsung'da Game booster ile girersen (ayarlardan performans modu seçilmiş olması gerek) işine yarayabilir. Ayrıca cihazının ram'i az ise oyunlarda donma ve fps dususune sebep olabilir. Play store'ye Ram cleaner yazıp uygulamarı deneyebilir siniz yada samsumg'cihaz bakımı uygulamasından ram temizleywbilirsinjz
Galaxy A
Dediklerinizi genelde yapıyorum ram temizleme filan game booster gibi şeyleri yaptim sınırları kaldırdım ama genede yetersiz kalıyor (call of duty oynuyorum)cihaz a23
0 Likes
NGXL
Active Level 7
Galaxy A
Biraz önce dediğim gibi fps konusunda son noktayı yonga seti belirler. Yani programlar sadece bazı problemlerde(ram, depolama, yetmezliği gibi )fps düşüşü olur. Eğer cihazda bu problemler varsa uygulama yükleyerek bunu çözersin. Birde oyunlara yeni özellikler geldiğinde işlemci bazen kaldıramaz ve fps düşüşüne sebep olur
ozgur_s21fe
Active Level 9
Galaxy A
Game boosterdan alternatif oyun performans yönetimini açın baya etkili oluyor
Galaxy A
Zaten açık cihazsal yapılabilecek tüm oyun yardımlarını yaptim
ozgur_s21fe
Active Level 9
Galaxy A
Başka bir şey yapmanıza gerek yok 3. Parti uygulamalar bir işe yaramax
0 Likes
Galaxy A
Aslında normalde yarıyor pubg gibi şeylerde ama call of duty gibi oyunlarda yaramadığı için sorun call da 40 fps alıyorum pubg da 45 ama pubgda 3. Parti uygulama ile 90 bile alıyordum call da o yok yinede teşekkür ederim
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 9
Galaxy A
Call of duty warzone dan mı bahsediyorsunuz hocam düz call of duty mi
0 Likes
Galaxy A
Düz call of duty mobile
0 Likes