cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran Yanığı

(Topic created on: 03-22-2020 01:18 PM)
2678 Views
jö
Active Level 6
Options
Galaxy A

Ekran yanığı durumunda garanti süresi eğer dolmamışsa ücretsiz ekran değişimi yapıyorlar mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Öncelikle böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüz. Yaşadığınız durumun garanti kapsamında veya haricinde değerlendirilmesi için, cihazınızın teknisyen tarafından incelenmesi gerekir. Size detaylı olarak bilgi paylaşabilmemiz adına, cihazınızda tüm önemli verilerinizi yedekledikten sonra en yakın Samsung servis merkezimizi ziyaret edin. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
AMG13
Active Level 5
Galaxy A
Evet yapıyorlar 2 ay önce ben dr ekran yanığı problemiyle servise gittim 2 saat içerisinde ekranı ücretsiz bir şekilde değiştirdiler
jö
Active Level 6
Galaxy A
Peki değişim sonrası herhangi bir uyumsuzlukla karsılastın mı
0 Likes
AMG13
Active Level 5
Galaxy A
hayır hiçbir uyumsuzlukla karşılaşmadım. hatta şansıma çok ilgili bir servise denk geldim ben söylemememe rağmen şarj soketimde sıkıntı tespit edip onu da değiştirdiler
gokhan01
Active Level 7
Galaxy A
değişimi yapılıyor.. geçmiş olsun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ücretsiz değişim yapılıyor ancak cihazın ekraninda kırık çatlama varsa kullanıcı hatası sayılır.
kemal22
Active Level 3
Galaxy A
bende ekranda parmak okuyucu olduğu yerde yuvarlak bir iz var dışarıda elli oluyor bu yanılgıdır samsun A51
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Öncelikle böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüz. Yaşadığınız durumun garanti kapsamında veya haricinde değerlendirilmesi için, cihazınızın teknisyen tarafından incelenmesi gerekir. Size detaylı olarak bilgi paylaşabilmemiz adına, cihazınızda tüm önemli verilerinizi yedekledikten sonra en yakın Samsung servis merkezimizi ziyaret edin. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.
MOD