cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Duzeltme olurmu

(Topic created on: 04-03-2021 01:23 AM)
277 Views
zcc
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaslar ya simdi android 11 ui 3.1 aldık ya simdi bazi hatalar var ui sistem durdurmasi gibi acaba yeniden düzeltme icin guncelleme gönderirler mi güvenlik yamasi deniyor sanirim yada zamanla kendisi duzelirmi acaba yeni güncellemeyle birlikte hata yasayan varmi bazi sorunlar benim tek yasadigm sorun sistem ui durdurmsi ...fabrika ayarlarina dondum uygulama onbellek temizledm o nette gezen cozumleri denedim olmadi tema yapiorm sadece  bir temada sistem ui durdruldu diyor diger temalarimda sıkıntı  yok simdilik de.o android web view guncelledm temizleme isleminden sonra filan aynı oyunlara girebiliorum artokda o temada ne varsa aynı temada yapioyor bunu sizde belki uygulamada yasiyorsunuz dur bu durumu yada oyuna girerken filan 

3 Comments
Rumeysa
Active Level 4
Galaxy A
Oyunlarda hiç performans alamıyorum vazgeçtim artık da dediğin gibi you tube falan dönüyor bende de kapatıp acıyorum sürekli kasmalar da oluyor mutlaka göndermeleri gerektiğini düşünüyorum 🤔😑
zcc
Active Level 8
Galaxy A
Herseyi denedim yapilmasi gereken simdi oyuna giriyor bendede ama tema uygularken temanin birinde hep aynı temada durduruldu hatasi veriyoe tel açılmıyor umarim getirirler veua android webview guncelleme alsin bilemiyorum artik
0 Likes
Rumeysa
Active Level 4
Galaxy A
umarım,