cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dosyalar uygulaması hakkında yardım edin

(Topic created on: a month ago)
84 Views
ahmetysn
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar, şimdi sıkıntımı anlatacağım. Ben eski telefonumda yer alanım olmadığı için Telegramı bulut depolama olarak kullanıyordum ve bütün video, dosya, müzik, resim aklınıza gelebilecek herşeyim telegramda sadece kendimin olduğu bir gruptu. Yeni telefonumda da telegrama giriş yaptım fakat **bleep** ettimki telegramdaki dosyaların tamamı 6gb'a yakın bende bunun için telegram depolamasını harici yani sd kart olarak değiştirdimki yeni telefonumda da fazla yer kaplamasın uzun süre kullanayım telefonu. Neyse grubu ailemden birinin telefonunda açıp kendimi eklemiştim ve ayarlardan gruptaki mesajları galeriye indirme, veya ss alma özelliğini kapatmışım ailemdeki kişinin de telegram hesabı silinmiş yani gruptaki o özelliği de açamıyorum. Biraz araştırma üzerine "dosyalar" uygulamasından telegramın klasörlerinden ulaşabileceğimi öğrendim fakat dosyalar kısmında ne harici alanda ne de normal cihaz depolamasında telegram dosyalarını bulamadım, 6gblik bu dosyaları, videoları normal cihaz depolamasına yükleyebilirim fakat yine gözükeceğinden emin değilim ve 6gblik dosyaların hepsini indirmem için 1-2 günümü harcamam lazım fakat o kadar vaktim yok. Neyse bende sorunun mavi ikonlu "dosyalar" uygulamasında olduğunu düşünüp ZARCHİVER yükledim fakat hiçbir türlü data dosyalarına erişemiyorum, "dosyalar" uygulamasının güncellemelerinide sıfırladım fakat hiçbir türlü olmuyor.

1000073228.jpg

1000073229.jpg

0 Likes
1 Comment
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu Usb kablosuyla bilgisayara bağlayıp dene
0 Likes