cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Dosya silme ve Klasörleri içini görme

(Topic created on: 06-12-2023 03:00 PM)
87 Views
ruzgar1
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba, benCSR RACING 2 oyunundaki dosyaların içini göremiyorum. Başka dosya yöneticisi indirsem bile silmem gereken dosyayı(com.naturalmotion.customstreetracer2 > Documents) silemiyorum. Bu dosyayı silmem gerek çünkü hesabıma giremiyorum.

(A54 5G)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ruzgar1,

Önceki Dosyalarım uygulamasında dahili bellekteki tüm klasörler her zaman görünür durumdadır ancak Dosyalarım uygulamasının en son güncellemeleriyle değiştirilmiştir.

Yalnızca dahili depolama kök yolu için aşağıdaki koşulları karşılayan bazı klasörler görüntülenir.

1. DCIM, İndirme, Müzik, Resimler: her zaman görüntülenir.
2. Alarmlar, Sesli Kitaplar, Belgeler, Filmler, Bildirimler, Podcast'ler, Zil Sesleri, Kayıt : her klasör boş olmadığında görüntülenir.
3. Kullanıcılar tarafından oluşturulan dosyalar ile yeniden adlandırılan/taşınan/kopyalanan klasör her zaman görüntülenir.

Dahili bellek altındaki tüm klasörleri görüntülemek için filtrelenmiş ayar değerini "Tümü" olarak değiştiriniz.

- Dosyalarım > Dahili depolama > Temel Ögelere Değiştir > Tümü ögesini seçebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

1 Comment
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ruzgar1,

Önceki Dosyalarım uygulamasında dahili bellekteki tüm klasörler her zaman görünür durumdadır ancak Dosyalarım uygulamasının en son güncellemeleriyle değiştirilmiştir.

Yalnızca dahili depolama kök yolu için aşağıdaki koşulları karşılayan bazı klasörler görüntülenir.

1. DCIM, İndirme, Müzik, Resimler: her zaman görüntülenir.
2. Alarmlar, Sesli Kitaplar, Belgeler, Filmler, Bildirimler, Podcast'ler, Zil Sesleri, Kayıt : her klasör boş olmadığında görüntülenir.
3. Kullanıcılar tarafından oluşturulan dosyalar ile yeniden adlandırılan/taşınan/kopyalanan klasör her zaman görüntülenir.

Dahili bellek altındaki tüm klasörleri görüntülemek için filtrelenmiş ayar değerini "Tümü" olarak değiştiriniz.

- Dosyalarım > Dahili depolama > Temel Ögelere Değiştir > Tümü ögesini seçebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​