cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihaz guncellenmezse ne olur

(Topic created on: 01-10-2023 10:19 PM)
203 Views
nememurualkolbey
Active Level 8
Options
Galaxy A

Cihaz a03 ki onca samsung kullanmış biri olarak güncelleme kesinlikle bozuyor Android 11 sürümü güncellemek istemiyorum zamanla bozuyorlar bir sıkıntı olurmu bide kalıcı olarak güncelleme bildirimi silemiyozmu bazılarına benim gibi yapıyor ilanlarda bakıyorum adamın tel j7 pro ama hala 8.1 

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Güncellenmezse en kötü Google play,Galaxy store ve yeni yazılımlz gelen özellikleri kullanamazsınız ama bir zararı olmaz.Malesef uygulamalara girip orada Güncelleme olarak aratıp güncellemenin verisini silmenizde belli bir süre bildirimi kesiyor.

View solution in context

Solution
Galaxy A
Güncel kalmanızı tavsiye ederim hocam kalmayacağım diyorsaniz Güncelleme bildirimini engelleyebilirsiniz

View solution in context

0 Likes
Solution
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Güncelleme bozmuyor daha çok kullanıcılar bozuyor kullandıkları cihazları bence

View solution in context

5 Comments
Solution
Galaxy A
Güncellenmezse en kötü Google play,Galaxy store ve yeni yazılımlz gelen özellikleri kullanamazsınız ama bir zararı olmaz.Malesef uygulamalara girip orada Güncelleme olarak aratıp güncellemenin verisini silmenizde belli bir süre bildirimi kesiyor.
Solution
Galaxy A
Güncel kalmanızı tavsiye ederim hocam kalmayacağım diyorsaniz Güncelleme bildirimini engelleyebilirsiniz
0 Likes
Solution
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Güncelleme bozmuyor daha çok kullanıcılar bozuyor kullandıkları cihazları bence
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hocam, valla a51 için gelen güncelleme o kadar bozuk ki😅. Samsung yetkililerine düzeltmeleri için onlarca hata raporu yolluyorum bakalım düzelteceklermi🤔
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Şu anda android 6.0 dan daha yeni kalkıyor bazı uygulamaların desteği. Yani bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama güncel kalmak her zaman daha iyidir. Tabi güncel sürüm sorunsuz ise.
0 Likes