cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bu nedir ya gonderin gelsin artik vallahi sabir kalmadi artik

(Topic created on: 04-17-2022 06:25 PM)
478 Views
typical_A71
Active Level 5
Options
Galaxy A

Screenshot_20220417-191828_Chrome.jpg

• Avropanin hicbirinde guncelleme yok Neden HEP A71 serileri geriden gelio? Boyle giderse tahminim mayisa kadar gelir neden bukadar zor guncellemeyi vermek? 2gb lik guncelleme sonuçta  😕
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
Kısacası anlatmak istediğim apple gibi hızlı olma meselesi değil bu verecek güncellemeleri 1 yıla aşkındır alabilecek cihazlarda denenmiyor muda sorun çıkıyor apple de aynı şekilde deniyor testleri yapıyor ama zamanında veriyor güncellemeyi en geç bir iki gün oynar oda belki apple de ama nedense samsung da bu güncellemeler böyle özellikle de Türkiye
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Size daha önceden bu konuya değindiğim bir yazıyı atayım orada "neden denenmiyor" kısmına cevabım var hatta direk o kesiti atayım. Düzenleme: Sizden çok özür dilerim uzuunca yazmışım kesidi bulmak zor geldi hepsini gönderiyorum Samsung'un Apple'a karşı halini net bir şekilde anlarsınız. Orada da hatam varsa düzeltebilirsiniz.Screenshot_20220417-210333_Samsung Members_4824_1650218613.jpgScreenshot_20220417-210315_Samsung Members_4823_1650218596.jpg
0 Likes
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
Sorun değil 🤷🏻 ama güncelleme kosunda sıfır samsung 😡 😡 😡
0 Likes
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
Apple konusunda tamam sorun yok benim demek istediğim kısacası tüm cihazlarda denenip 1 yıl boyunca söylenen tarihte verilmemesi insanın zoruna giden bu sanki bu cihazlar üvey evlat samsung zaten bu iki cihazdan parayı götürdü A51/A71 alt segment cihaz olarak verilere bakarsanız dünya genelinde
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef 0 puan. 😔 Oranın özetini geçeyim: Yazılımı kendisi üretmiyor -1 puan. Her cihazında kendi işlemcisini kullanmıyor -1 puan. Android'in üstüne kendi One UI'ını ekleyecek (Zaman kaybetti.) -1 puan. Google Android'e kendi Pixel telefonlarına göre yapıyor yani Samsung elden geçirmeli -1 puan. APPLE İLE EN BÜYÜK FARKI Apple 20 cihaza güncelleme verecekken Samsung 53 cihaza verecek. Hepsini optimize etmeli-1 puan. Beta testleri sadece üst seviye S22 gibi cihazlarda yapılıyor yani küçük bir ihtimal cidden bazı modellerde yazılım hatası olabilir -1 puan. Tarihler ülkeye modele dile göre değişebilirmiş yani yasal olarak uyardı teknik olarak özür dilemesi gerekmiyor -0 puan.😆 Apple'ın başarısına karşı "vs. attırmaya" çalışırsak o -1leri +1 yapsak aralarında 1-2 puan kalıyor. Bence Xiaomi Samsung'dan berbat çünkü kendi gözümle görebiliyorum çevremde güncelleme bekleyen çok fazla kişi var.Screenshot_20220417-212104_Samsung Members_4826_1650219665.jpg
0 Likes
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
Güncelleme takvimi geçmedi diyorsun ama güncelleme takvimi 14 mart 14 Nisan 10mart 10nisan bugün 17 nasıl geçmemiş bırakın milleti kandırmayın artık yeter ya apple bir kaç ay sonra 16 alıcam aldığım cihazda siz daha halen geçmedi geçmedi sorun çıktı bilmem e oldu hakikaten çok **bleep** bu Türkiyeden kat be kat düşük ülkeler bile güncellemesini aldı halen bu inkar etme neyin nesi yazılımsal sorunlar çıkmıştır diyerek açıkçası kabullenin samsung tamam kaliteli iyi bir marka ama güncelleme konusunda bir apple bir huawei olamaz kabullenin artık
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Merhabalar, öncelikle kaynağınızı belirtmemişsiniz.(Bende belirtmemiştim ama. 😅) Benim daha önceden bahsettiğim kaynak Samsung Members yani bu uygulamada ki kaynaktır. 3. taraf kaynak yerine Samsung'un kendi kaynağına güvenmeyi tercih ederim. İyi akşamlar. Bir hatam varsa lütfen düzeltin.Screenshot_20220417-203008_Samsung Members_4821_1650216609.jpg
0 Likes
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
Sorun orada membersta yalan diğer kaynaklarda samsung da yalan Ruslara bile onu geçtim Türkiye kadar değeri olmayan ülkelere bile gelmişken A51/A71 güncellemesi neden Türkiye ye gelmedi burada yazanlara değil 🤷🏻 samsung samsung members soracaksınız yada sorucaz ama onlarında verdiği tarih A51 için 14 mart 14 Nisan A71 için 10 mart 10 nisan sizcede hangisi doğru kaynak samsung ve güncelmiyiz sitesi ve samsung members soru sor kısmından yazıp verdiği cevap 14 mart 14 Nisan 10 mart 10 Nisan ama members ta paylaşılan sadece ay mart ve nisan şimdi size soruyorum bu kadar şey yazmakta ben şahsım olarak haklımıyım haksızmıyım birde isyan eden o kadar insanı düşün 🤔
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Düşündükten sonra telif hakkının onlarda olmasının yan sanayisi olduğu inandırıcı geldi ve daha ayrıntılı yazan tarihe uymaları lazım. Büyük ihtimalle Members uygulamasında daha temiz bir görüntü için detaysız verdiler ya da liste sürekli güncellendiği için baktılar uyamadılar günü çıkardılar.😂 "Türkiye kadar değeri olmayan ülkelere gelmişken..." O ülkenin değerine göre değilde Samsung kullanan kişi sayısına göre belirleniyordur. *Uzunca yazdığınızı okuyorum.* Hayır, uzunca yazmakla haklı olmanın alakası yok.🤣 Samsung'un tarihe uymaması nefretten çok hayal kırıklığı oluşturdu. Ama Samsung'un Apple'a karşı neden kötü olduğunu bildiğim için nötre yakın hayal kırıklığım kaldı.
0 Likes
Kanki59
Active Level 5
Galaxy A
😂 😂 😂 😂 Ama nedense samsung dan soğudum apple aldım pazartesi gece engeç salı sabahına kadar gelmesi umuduyla olmadı artık samsunga güle güle apple cihazım kullanırım hiç düşünmem ne zaman gelecek diye geldiği zaman belli zaten 😃 gelelim haklı olup olmama meselesine sizce olabilir ama en azından bu kadar insana açıklama zorunluluğu var neden geç geldi hakkında ama yok bu kadar uzun yazmamın sebebi bu ama olmuyor mantıklı bir açıklama yada cevap yok neyse bu da oldu kusura bakma senide yazdıklarımla yordum hakkını helal et 😊😊
0 Likes