cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bixby vision da kamerayı etrafa tutunca etraftaki restoranları kafeleri göste

(Topic created on: 04-06-2021 10:32 PM)
232 Views
yigitkizilkaya
Active Level 5
Options
Galaxy A

Bixby vision da kamerayı etrafa tutunca etraftaki restoranları kafeleri gösteriyordu o nereden açılıyor yardımcı olabilir misiniz?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bende de sizin yolladığınız şekilde görülüyor kaldırılmış olabilir bixby vision güncellemesi ile

View solution in context

0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yigitkizilkaya,

Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

9 Comments
JamesSwing
Active Level 7
Galaxy A
Merhabalar bixby Vision simgesine tıkladığın zaman Bu işlem oluyor yada Visor
0 Likes
Galaxy A
Bixby visiona basınca böyle çıkıyor aşağıdaki seçeneklerdede yok

Screenshot_20210406-224145_Bixby Vision.jpg

0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Android 11 ile değişiklik yapıldı diye biliyorum Android 10 olan özellik o bahsettiğiniz
0 Likes
Galaxy A
Cihazımda Android 10 ONEUI 2.5 var
0 Likes
Solution
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bende de sizin yolladığınız şekilde görülüyor kaldırılmış olabilir bixby vision güncellemesi ile
0 Likes
JamesSwing
Active Level 7
Galaxy A
Merhabalar Bixby Vision uygulaması paralı olmuş. Fakat bu teksti Fransızcaya çevir dediğim zaman çeviri yapıyor ya da en yakın restoran nerede dedim zaman harita üzerinde gösteriyor.
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy A
Kapali ortamda görünmez acik bi ortamda deneyin
0 Likes
Galaxy A
Açık alanda da görünmüyor
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yigitkizilkaya,

Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD