cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bakmadan geçme lütfen

(Topic created on: 05-15-2022 12:59 PM)
358 Views
mutsuzkullanıcıA51
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaslar ben suan samsung a51 kullaniyorum 1 yıl olmustur alalı o zaman 3.450 ye 8gb 256 almistim simdi fiyati 6 milyar civarinda yani memnunmusunuz derseniz evet memnunum oyunlarda 3 4 saniyelim takilma felan oluyo ara sira ama genede memnunum pil konusuna deginecegim oyun oynarsam 5_ 6 civari oynamassam youtube instagramda takilirsam 7 saat aliyorum memnunum fakat insan biraz degisiklik istiyo anlatabildimmi bilmiyorum ama degistirmek istiyorum telefonu yaz tatilinde calisip para biriktircem simdiden hedefimi belirliym dedim suan aklimda iphone 11 var sizce a 51 den 11 milyarlik telefona gecmek nası olur ne önerirsiniz degermi iphone almaya

16 Comments
Galaxy A
Aleykümselam Olmadı xiamoi mi 10t ye felan geçmek istiyom xiamoi yi cok begeniyom abi cok kaliteli telefon ya arkadasta redmi note 8 pro var benimki a51 onun oyun grafikleri daha iyi beninki cöp sanmsungu anlamiyorum cidden o zamn 3450 tl verdim bu telefona o zaman rdm 8 pro 2 milyar felandi rdm8 proyl a51 arasinda kaldim ve hayatimin hatasini yaptim galiba android 12 ile avutuyodum kendimi en azindan android 12 alcak diyodum güncelleme geldi ama hicbi degisiklik yok sadece renk paleti gelmis onuda kullanmiyom oysaki xiamode cok güzel ozellikler var gerek efektleri gerek animasyonlari dizilisi olsun performansi kontrol paneli felan kendine has bi kalitesi var ama cidden iphone 11 milyar vermek icimden gelmiyo xiamo mi 10 t önerirmisiniz kacak 6 milyar felan alirim ben
0 Likes
20fe
Active Level 8
Galaxy A
Iphone 12 ve üstünü tavsiye ederim. 14 cıkacak yakında 11 eski kalır tabi 11de çok iyi ona lafım yok. Ama ben 12 ve ustünü tavsiye ederim.
0 Likes
Vedat7
Active Level 1
Galaxy A

Bende a51 kullanıyorum 3.300 TL 128 6gb aldım memnunum 1 yıl olacak 5 ağustos 2021 de aldım şu an a51 6 milyar oldu ve iyiki aldım

nisa_tekin_37
Active Level 4
Galaxy A
Bende A 51 kullanıyorum ve telefonun kötü bir özelliği yok degistirmeni tavsiye etmem bence bir daha düşün ☆
canmnj
Active Level 6
Galaxy A
Bence ıphone ye bulaşma, bak hem çalışıp alacakmışsın yani ileride üst modelini almak isteyeceksin ama daha çok çalışacaksın, bence samsung yolunda devam et çok oyun oynuyorsan işlemcisi alanı ve ram yüksek olanı al ıphona bulaşma derim
Galaxy A
Zaten benimki 8 gb ram 256 gb telefonuda cok temiz kullaniyorum fakat oyunlsrda istedigm verimi,performansi alamiyorum kasiyo o yuzden memnun degilim ve xiamoiyr gececem sanirim yorumunuz icin tsk ederim iphonde gonlum yoktu ztn
0 Likes
Vedat7
Active Level 1
Galaxy A

Kardeşim senin telefon iyi neden yeni telefon almak istiyorsun ki memnunum diyorsun sonra değiştirmek istiyorum diyorsun yazık değil mi o kadar para veriyorsun iphone 11 almak için keşke biraz daha bekleseydiniz ama siz bilirsiniz

0 Likes