cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Başka cihazlarda arama ve mesaj

(Topic created on: 08-14-2023 10:02 AM)
552 Views
mehmetaliuyar
Active Level 4
Options
Galaxy A

Başka cihazlarda arama ve mesaj özelliğini nasıl kullandigimizi bilen var mı wath 5 saatim var ama bağlı cihaz yok diyor. Nasıl kullanabileceğimi bilen var mı?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetaliuyar,

Bu özellik için kullanacağınız her iki cihaz Samsung olmalı ve desteği olmalıdır. Aynı Samsung Account hesabı kurulmalı ve kişiler Samsung Account hesabına aktarılmalıdır.

Teşekkürler.

MDO

View solution in context

0 Likes
10 Comments
BenPala
Active Level 4
Galaxy A
Zannedersem her iki cihazda da Samsung account hesabını açmanız gerek ben bu şekilde kullanıyorum
0 Likes
Snakeahmet
Active Level 6
Galaxy A
Benim bildiğim tablet ile telefon arasında bir bağlantı kuruyor saat zaten bluetooth ile bağlanıyor
0 Likes
BenPala
Active Level 4
Galaxy A
Telefondan uzakta,mobil veya wifi ile telefonun internet bağlantısı devam ettiği sürece saat ile konuşma ve mesajlaşma yapılabiliyor Samsung account üzerinden eşleştirme yapılması yeterliScreenshot_20230814_114219_Call & text on other devices.jpg
0 Likes
mehmetaliuyar
Active Level 4
Galaxy A
Bende bu yok watch 5 cihazım bağlı gözüküyor ama bu listede yok
0 Likes
BenPala
Active Level 4
Galaxy A
Saat üzerinden de Samsung account hesabınızı açıp eşleştirdiniz mi?
0 Likes
mehmetaliuyar
Active Level 4
Galaxy A
Evet
0 Likes
BenPala
Active Level 4
Galaxy A
Eksik kalan birşey var muhakkak
0 Likes
Galaxy A
ayrıntılı yazılmış,okuyarak yapabilirsin.Screenshot_20230814_114314_Call & text on other devices.jpgScreenshot_20230814_114324_Call & text on other devices.jpgScreenshot_20230814_114344_Call & text on other devices.jpgScreenshot_20230814_114420_Call & text on other devices.jpg
0 Likes
Galaxy A
.Screenshot_20230814_114442_Call & text on other devices.jpg
0 Likes