cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arkadaşlar pilde açık var

(Topic created on: 04-30-2022 03:17 AM)
167 Views
Msngur
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar uygulamaların ne kadar pil yediğini hesapladım sonuç 70. Kusür çıkıyor ama benim şarjım 10 bu durumu nasıl düzeltebilirim

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Msngur,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Galaxy A
Android 12 mi
0 Likes
Galaxy A
Nasıl 5 saat alıyorsun ben full pubg oynasam 7 saat veriyor benim de a32 cihaz bence garanti dolmadan sen bi batarya değişme talebinde bulun
0 Likes
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
1 saat brawl oynarsan tabii şarj biter 😂😂
0 Likes
nuuurella
Active Level 5
Galaxy A
Bu datalarin dışında wifi kamera konum arama ekrani uyandirma ekranin acik kalma suresi surekli ekrani uyandirma hareketi vs gibi durumlarda söz konusu şebeke geçislerinde bile tuketiyor .bu ekran kullanimini veriyor kullanimin disinda da bu tarz seyler tuketebiliyor ayrica sen farketmeden Ram da fazla biriken on bellek kullanan uygulama dahi olabilir ama cihazin 1 1 bucuk senelikse performans kaybinda olmus olabilir batarya surekli 100 luk performans vermez bir sure %5 %10 kaybin olmus olabilir 800 döngü yarılandiysa kaybında olmus olabilir servis yakinindaysa test amacli goturebilirsin bunlarin disindaki kullanim detayi paylasiyorlar
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Msngur,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes