cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aramayı Tek Dokunma İle Yanıtlama

(Topic created on: 04-24-2021 10:28 PM)
2426 Views
hsdibek
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba,

A72 kullanıyorum. Gelen çağrı ekranında cevaplama tuşunu kaydırmak yerine tek dokunma ile yanıtlamak istiyorum.
Internette araştırdım. Android 9 için samsung erişebilirlik ayarlarında bir seçenek var ama telefonum Android 11 olduğu için bu seçeneği bulamıyorum.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler. 
11 Comments
melisaa06
Active Level 8
Galaxy A
A72 nasıl cihaz alınırmı sence
0 Likes
interceptorr
Beginner Level 2
Galaxy A
Alınır da alınmaz
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Sorunuza cevap değil kusura bakmayında bi sorum olucaktı size. A72 batarya konusunda günlük kullanımda nasıl ve gece bıraktığınızda kendi kendine ne akdar şarj harciyor ? Teşekkür ederim🙂
0 Likes
hsdibek
Active Level 3
Galaxy A
En azından kibarca yazmışsınız, ben burayı ciddi bir yardimlasma ortamı sandım ama sanırım çözüm bulunacak bir yer değil. En azından bir faydamız dokunsun. 2 gün oldu alalı herhangi bir tespitim olmadı. Ama yarın için bakarım.
0 Likes
hsdibek
Active Level 3
Galaxy A
Yaklasik 7 saatte 82 den 79 a %3 düşmüş.
AHMETÇELEBİ
Active Level 3
Galaxy A
Biliyom
0 Likes
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
Soruna cevap bulamamana Üzüldüm. Şöyle ki eğer kaldirildiysa zaten bulamazsın daha rahat diyorsan aynı şey değil ama ses açma tuşu ile arama yanitlamayi da açabilirsin. En kötü 3. Parti bi telefon Uygulaması deneyerek belki yapabilirsin ama sanmıyorum hepsi kaldırmalı yanlış dokunmayı önlemek için
0 Likes
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Erişebilirlik içinde yardım menüsü var kapalı seçeneğini aktif hale getirip deneyebilir misin?

0 Likes
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Sorunun giderilir ise çözüm olarak kabul etmeni rica ederim :)

0 Likes