cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama Bekletme özelliği

(Topic created on: 05-08-2021 05:35 PM)
3527 Views
Arif_UNSAL
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Samsungun yeni nesil telefonlarında M31s ve A51 serisinde arama bekletme özelliği siz birini aradığınızda sizi başka birisi aradığında çalışmıyor yani arayanı göremiyorsunuz. Sırf bu özellik çalışmadığı için M31s i sattım A51 aldım ondada aynı sorun var.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Arif_UNSAL,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Bixales
Active Level 1
Galaxy A
Kanka hangi operator kullaniyorsan onun uygulamasına gir ayarlarda aramayı beklet filan var açıkmi kapalımi diye bi bak belki ondandır
0 Likes
ErolP
Active Level 1
Galaxy A
Telefon ayarlar diğer ayarlar arama bekletmeyi açın
0 Likes
Arif_UNSAL
Beginner Level 2
Galaxy A
Yaptım ayarları açık, sim kartı bile değiştirdim, Türk telekomu aradım arama bekletme aktif telefonu fabrika ayarlarına bile döndürdüm ne yaptıysam olmuyor. Fakat beni aradiklarinda başka birisi aradığında arama bekletme çalışıyor yani arayanı görebiliyorum. Ben aradığımda olmuyor.
0 Likes
leoon
Active Level 3
Galaxy A
Kardeşim arama bekletme özelliği var sen ayarlamamiskn
0 Likes
leoon
Active Level 3
Galaxy A
Birincisi cevapsız aramalardan gireceksin orda ek ayarlar var ikincisi.cift hat kullanıyorsan sim kart ayarlarından yapıyorsun dual Activision oluyor m31 verilirmi kardeşim sen ne yaptin
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Arif_UNSAL,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes