cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 13

(Topic created on: 11-21-2022 11:41 PM)
538 Views
Mito34
Active Level 1
Options
Galaxy A

A53 5G android 13 oneuı5 güncellemesini aldıktan sonra şarj süresi 9 saate düştü, böyle bir saçmalık olamaz, 1 aylık telefon bağlanıp cihaza baktılar telefonu 0 ladim değişen hiçbir şey olmadı. 13 güncellemesi için acele etmeyin güncellemeyin telefonlarınızı resmen elimde şarj adaptörü ile dolaşıyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Mito34,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben zaten güncellemicem
Mito34
Active Level 1
Galaxy A
Kesinlikle bekleyin adaptör elimde geziyorum saat dakikası atar gibi şarj tükeniyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Herkes android 13 ne zaman gelecek diye bekliyorlar
0 Likes
Mito34
Active Level 1
Galaxy A
Gelsede öyle aman aman bişe yok telefonlari kasanlar var 0 lamaktan başka çareleri yok bende de kasma oldu 0 ladim düzeldi ancak sarj sorunu düzelmedi can sıkıcı acele etmeye gerek yok yolu olsa geri donucem 12.1 e
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bişey dicem ne özellikler var daha detay anlatabilir misin
0 Likes
Mito34
Active Level 1
Galaxy A
Ben çok fazla değişiklik göremedim
0 Likes
Galaxy A