cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 13 Kisayol olusturmak

(Topic created on: 01-02-2023 10:55 PM)
161 Views
DemirDemir
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bu kadar mi zor olur,Arkadaslar uygulamanin kisayolu nasil olusturuluyor bu telefonda.A73.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DemirDemir,

Talep ettiğiniz işlemi, uzaktan erişim ile görsel olarak, sizinle beraber kontrol edip, daha detaylı yardımcı olabiliriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Uygulama kısayolundan kastın nedir
0 Likes
Galaxy A
Selamlar, uygulama kısayolundan kastınız nedir? Eğer uygulamalar ekranındaki uygulamayı ana ekrana taşımaksa basit ve bunu bildiğinizi düşünüyorum. Uygulamanın üstüne basılı tutup ana ekrana taşı tuşuna basabilirsiniz. Ancak farklı bir şey istiyorsanız size yardımcı olmak isterim elimden geldiğince.
0 Likes
DemirDemir
Active Level 3
Galaxy A
Android auto diye bir uygulamayi ana ekrana getireyim dedim,cokta ihtiyacim olmadigi halde.Bu kadar basit bir sey ana ekrana nasil gelir.kisayol olustur diye bir sey goremedim
0 Likes
Galaxy A
Bu şekilde ayarlarsanız,menü bölümüne ekran kilidini açar açmaz girebilirsiniz ve kısayolada ihtiyacınız kalmaz.Iphone daki gibi direkt menü açılıyor,ana ekranı kaldırıyorsunuz.Screenshot_20230102_231516.jpg
0 Likes
DemirDemir
Active Level 3
Galaxy A
yok bu cozum olmuyor
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Auto'nun kısayolu yok ama bazı ayarlar kısayol eklenebiliyor
0 Likes
DemirDemir
Active Level 3
Galaxy A
Bir videoda birisi kisa yol olusturmus.onu izledikten sonra bende olusturmak istedim.burdan takildim buna.daha sonra baktigimda diger uygulamalarda kisayol olmuyor.Sizce bu bir eksiklik degil mi.Birde ana sayfada yada ikinci sayfada kisayol kalmayinca sayfa otomatik silinmesi lazim.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DemirDemir,

Talep ettiğiniz işlemi, uzaktan erişim ile görsel olarak, sizinle beraber kontrol edip, daha detaylı yardımcı olabiliriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes