cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 13 Güncellemesi Sıkıntısı

(Topic created on: 01-21-2023 10:32 PM)
226 Views
Efeeahmet
Active Level 3
Options
Galaxy A
Herkese selamlar.

Bir hafta önce Galaxy A13 cihazıma Android 13 güncellemesi geldi. Ben de güncelledim. Fakat o güncellemeden sonra telefon altüst oldu. **bleep** edilir şekilde yavaşladı, sadece durum çubuğunu indirirken bile kasma yaşıyorum. Onun dışında 3. Parti uygulamalarımın da çoğu açılmıyor. Buna ne gibi bir çözüm önerebilirsiniz? 

Ayrıca Samsung'un web sitesinden canlı desteğe bağlandım ama sorun yaşadığım uygulamaların muşteri hizmetleriyle görüşmemi istediler ve hiç ilgilenmediler.
Şimdiden yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Onedrive'a yedekleyebilirsiniz ya da Google Drive'a. Smart switch değil de Dosyalarım uygulamasını açıp bulut hesabınızı ekleyin. Oradan daha kolay aktarım yapabilirsiniz fotoğraf müzik gibi dosyalarınızı.

Zaten rehberi falan gmaile kaydedin. Onun harici uygulamaları da sıfırdan yüklemenizi öneririm yedeklemeye gerek yok bence.

Hesaplar ve yedeklemeden de Samsung Cloud yedeklemesi yapabilirsiniz.

İndirdiginiz apk sürümünü kaldırıp aynı siteden ya da başka siteden bulun indirin.

View solution in context

Solution
Galaxy A
Cihazı sıfırlayın,düzelmezse uzaktan bağlantı ile müşteri hizmetlerinden test ettirin.

View solution in context

6 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Apk yani 3.parti indirdiğin uygulamaları sil ve tekrar yükle sorunun düzelir.

Kasma içinde sıfırlama gerek. Ben sıfırladım kasma donma hiç yok.
Efeeahmet
Active Level 3
Galaxy A
Sildim yükledim ama sorun düzelmedi. Ayrıca sıfırlama için yedek almak gerek ama sd kartımın hafızası yeterli değil. Buluta yedekleme işlemini de smart switch üzerinden yapamadım. Bir bilginiz var mı bu konuda?
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Onedrive'a yedekleyebilirsiniz ya da Google Drive'a. Smart switch değil de Dosyalarım uygulamasını açıp bulut hesabınızı ekleyin. Oradan daha kolay aktarım yapabilirsiniz fotoğraf müzik gibi dosyalarınızı.

Zaten rehberi falan gmaile kaydedin. Onun harici uygulamaları da sıfırdan yüklemenizi öneririm yedeklemeye gerek yok bence.

Hesaplar ve yedeklemeden de Samsung Cloud yedeklemesi yapabilirsiniz.

İndirdiginiz apk sürümünü kaldırıp aynı siteden ya da başka siteden bulun indirin.
Efeeahmet
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için:)
Solution
Galaxy A
Cihazı sıfırlayın,düzelmezse uzaktan bağlantı ile müşteri hizmetlerinden test ettirin.
Efeeahmet
Active Level 3
Galaxy A
Tamamdır sağolun:)