cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 11 gelince ne olacak

(Topic created on: 01-13-2021 08:41 PM)
382 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Şuan 3 dakika da yüzde bir pil kaybı yaşıyorum kesin Android 11 gelince 1 dakika da bir kaybedicem nefret ettim iyice hasta ettiniz insanı bu nasıl bi telefon ya yemin ederim yıldım artık işlevselliğimi düşürüyor yemin ederim buna kafayı takmaktan bişey yapamıyorum resmen bozuk bozuk cihazlar satıyorsunuz.  Bana sende sorun var yazacaklar yazmasın bilen kaç kere servise gönderdiğimi ne sonuç aldığımıda bilir bu sorunu tek benim yaşamadığımıda bilir ben farkındalık olsun diye buraya yazıyorum.

14 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
hayir perhomas ve pil uzerinde iyilesmeler olacak o saj sıkıntısı azalacak
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
cidden olur mu aceba benim telefonum iyice bi tuhaf oldu cidden ya
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
3 senelik telefonum 5 dakika da bir gidiyor diye üzülüyordum bu 2 3 dakika boşta falan yani inanmıyorum gerçekten nasıl bu halde olabilir ya
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
andorid 11 alanlarin bi cogu memnun pil konusunda
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
hocam yanlış yönlendirmeyin yeni özellikler geliyor şarj sıkıntısı nasıl azalacak aksine şarj sıkıntısı artmaya devam edecek
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
nasıl inmiyor anlamadım sansürlemiş
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
Ne sorunum olabilir ki bataryadan değil işte 3 kere servise gitti yazılımsal yani tüketici haklarına verdim sonuçlansın kazanamazsam bide gönderip batarya değişimi yaptırcam bakalım sorun benden mi onlardan mı telefondan mı
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
sizin de durduk yere inmiyor ama kısa sürede iniyor anladığım kadarıyla sizde memnun değildiniz sanki pilden
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
Bilmiyorum bende de başta öyleydi sonradan böyle olmaya başladı bişey diyemiyorum artık sinir hastası etti bu telefon beni ekran sürem iyi ama bu kendi kendine yemeler ve kısa sürede düşmeleri hala anlamış değilim yoksa beni çok rahat bir gün çıkarıyor hatta 35 30 da taktığım da oluyor bazen anlamıyorum çok saçma sapan bi sistemi var cidden diğer sorunlarıda aynı şekilde bende yaşıyorum bu arada WiFi de bu süreyi alıyorum yani mobil veride çok çok kötü ıphone ile yarışır