cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 10

(Topic created on: 02-15-2020 09:23 AM)
473 Views
ozmmc
Active Level 3
Options
Galaxy A
Benim cihazim A305F A30 fakat ithalatçı IMEI sı Türkiye ye kayıtlı ama Samsung Türkiye ye kayıtlı mı bilmiyorum fakat 15 Şubat 2020 de Android 10 alıcak ama benim cihazim o guncellemeyi alir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Süpernova
Active Level 6
Galaxy A

Satın aldığın firma Türkiyeye cihazı ithal eder ve kayıtlar, garantisinide kendi sağlayacaktır. Bu durumda güncellemeyi Türkiye üzerinden alabilirsin. Aldığın firmanın  ithal ederek kayıtladığı IMEI ile ilgili durumdur.  Güncelleme ve garanti ile ilgili durum yaşanırsa eğer ithalatcı firmana danışman gerekecektir.  Ucuz fiyatlı ürünler alırken bu tür durumlara dikkat edilmelidir.

View solution in context

19 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Samsung Members - Yardım Alın - Müşteri Hizmetlerini Ara bölümünden, müşteri hizmetleri ile görüşürseniz, en doğru bilgiyi vereceklerdir.
0 Likes
ozmmc
Active Level 3
Galaxy A
yaptım ama bizim dahilimizde değil diyorlar
0 Likes
evrimels
Active Level 4
Galaxy A
Kendi fikrim olarak, cihazın hangi ülkeden olduğu Samsungu yada Androidi pek etkilemez. Sonuç olarak Smsung heryerde Samsung. Güncelleme gerçekleşir. Eğer kaydı yapıldıysa Türkiyedeki aynı modellerle beraber güncelleneceğini sanıyorum.
0 Likes
ozmmc
Active Level 3
Galaxy A
işte bende ondan dolayı keşke aynı anda guncelleme alsa diyorum
0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy A
güncelmiyizden bakın orada tarih belirtilmiştir
ozmmc
Active Level 3
Galaxy A
baktım belli tarihi ama oradaki sürüm numaraları ile cihazımda ki farklı imei si türkiye de kayitli yurt dışı cihazı bu aslında ama hani istedim ki türkiye deki cihazlarla aynı guncellemeyi alsa
0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy A
kanka bu TUR/TUR/TUR yerinde ne yazıyor
ozmmc
Active Level 3
Galaxy A
furkan oraya nasıl bakılıyor vallahi bilmiyorum bi söylersen bakayim
0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy A
şimdi ayarlara gir telefon hakkındaya gel orada yazılım bilgilerine gir orada servis sağlayıcı sürüm var orada alt tarafta yaziyor