cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 A70 bass ayarı halen yok

(Topic created on: 04-09-2020 10:07 PM)
2071 Views
Negrax
Active Level 3
Options
Galaxy A

Android 10 da bass ayarı var deniliyor.A70 cihazimda ben göremiyorum halen.Samsung yetkililerinin A70 ile bir sorunu mu var anlamadım gitti.

8 Comments
Galaxy A
sound assistant indirebilirsin
0 Likes
Galaxy A
galaxy store'da vardı en son
0 Likes
Galaxy A
Selam bas ayarını ayarlar /sesler /ses kalitesi ve efektler /ekolayzer /özel seçip çıkan ekranda 63 olan sütun bas arttırmaya yarar ben bu şekilde kullanıyorum sen müzik zevkine göre ayarlayabilirsin 😉
0 Likes
Negrax
Active Level 3
Galaxy A
bu aradigim şey degil, bass arttır diye bir secenek vardi.Onu istiyorum.Ekolayzir ile oynadigim zaman ses cok bozuluyor.Bass arttir butonunu geri istiyorum ben
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
0 Likes
Negrax
Active Level 3
Galaxy A
bu aradigim şey degil, bass arttır diye bir secenek vardi.Onu istiyorum.Ekolayzir ile oynadigim zaman ses cok bozuluyor.Bass arttir butonunu geri istiyorum ben
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
bilmem de Play Store da Bass Booster var aiırı işe yarıyor ss e bak
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Negrax,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes