cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ana Ekran da Uygulama İsimleri Kayboluyor

(Topic created on: 07-31-2023 04:07 PM)
1971 Views
mrlegasov
Active Level 4
Options
Galaxy A

Dün güvenli klasör ü kullanmaya başladım. Bir kaç medya dosyasını oraya taşıdım işlemleri tamamladım. Bugün uyandığımda ana ekran da ki tüm uygulamalarımın isimleri görünmüyordu. Güvenli klasör ile bir alakası var mı bilmiyorum fakat en son yaptığım değişiklik o olduğu için güvenli klasör ü kaldırdım. Fakat düzelmedi. Ayarları sıfırladım, telefonu yeniden başlattım ama değişen bir şey olmadı. Lütfen destek.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung'un Good Lock uygulamasını ve Good Lock'un "Home up" eklentisini kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız Good Lock > Home Up > Home Screen > Hide app icon label seçeneği açıksa pasif yapın. Eğer kullanmıyorsanız müşteri hizmetleri ile uzaktan destek talep etmeniz iyi olur.

View solution in context

11 Comments
mrlegasov
Active Level 4
Galaxy A
Ek GörsellerScreenshot_20230731_150719_One UI Home.jpgScreenshot_20230731_150714_One UI Home.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Diziliş Ölçülerini değiştirmeyi deneyin.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ya da bunların verilerini silin.1690811214909_1690811214894_0.jpg
mrlegasov
Active Level 4
Galaxy A

Uygulamalar arasında, ana ekran düzeni uygulaması var fakat sistem ui yok. Ana ekran düzeni uygulaması verilerini sıfırladım ama hala aynı durumda

mrlegasov
Active Level 4
Galaxy A

bunu denedim ana ekran düzeni sıfırlandı fakat herhangi bir değişiklik olmadı

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Attıgım resimlere iyi bak,filtre var"sistem dosyalarını göster"şeklinde.
mrlegasov
Active Level 4
Galaxy A

Evet dediğiniz yeri gördüm sistem ui buldum önbelleği temizle açık verileri temizle kapalı görünüyor

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bir kere yeniden baslatın,düzelmezse cihazı sıfırlayın.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung'un Good Lock uygulamasını ve Good Lock'un "Home up" eklentisini kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız Good Lock > Home Up > Home Screen > Hide app icon label seçeneği açıksa pasif yapın. Eğer kullanmıyorsanız müşteri hizmetleri ile uzaktan destek talep etmeniz iyi olur.