cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Adaptif Parlaklık

(Topic created on: 12-15-2021 09:25 PM)
2839 Views
ogulcanalp
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung A 32 telefonunu kullanıyorum. Adaptif parlaklık özelliğini açınca kendi kendine ekran parlaklığı devamlı değişiyor garantiye mi vermem lazım yoksa yazılımsal bir sorun mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Cihazınızı sıfırlamak istemiyorsanız.
Samsung Members > Yardım alın > Hata raporları
Adımlarını takip ederek hata raporu iletebilir veya cihazınızı en yakın yetkili servise götürebilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Adaptifin adından da belli olduğu gibi ortama göre parlaklığı otomatik olarak ayarlar kısaca endişeye gerek yok :)
0 Likes
ogulcanalp
Active Level 1
Galaxy A
Kardeşim aynı ortamdayım telefon hareketsiz kalıyor parlaklık saniye saniye bir azalıyor bir artıyor devamlı değişmesi normal değil ışığın şiddetine göre değişir ışık şiddeti aynı kalıyorsa ikide bir niye değişsin
0 Likes
Galaxy A
Özelliğin faydasını görmüyorsan kapat . Benim gibi .
0 Likes
ogulcanalp
Active Level 1
Galaxy A
Ya bir boş yapma ya şimdiye kadar faydasını görüyordum şimdi çalışmıyor bilmiyorsan yazma işte bilenlere soruyorum
0 Likes
Galaxy A
Bende de aynısı oldu
0 Likes
ogulcanalp
Active Level 1
Galaxy A
Sende özelliği kapatarak sorunu çözdün yani
0 Likes
Galaxy A
Bu özelliğin amacı zaten bu bir de eğer telefonda ışık sensörü yoksa kameranın lensini elinizle kapatsanız bile parlaklık değişecektir
0 Likes
ogulcanalp
Active Level 1
Galaxy A
Ya ciddimisiniz böyle cevaplar verirken telefonu Eylül ayından beri kullanıyorum nasıl çalıştığını biliyorum adaptif parlaklık ışığın şiddetine göre çalışıyor ışık şiddeti degismezken her saniye devamlı değişmesi düzgün çalışmadığını gösterir yani ya yazılımsal problem var yada sensorde sıkıntı var bende onu soruyorum
0 Likes
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Bu bir sorun değildir gözle görülmeyecek ufak düzeyde artış ve azalmalar sensörü etkileyecektir.
Öte yandan sensörlerinizi
Samsung Members > Yardım alın > Tanılama kutucuğu altında bulunan testleri görüntüle butonu > Sensörler
Adımlarını takip ederek test edebilirsiniz.

-Eğer yorumum sizin için faydalı olduysa yorumumun sağ üst kösesinde bulunan üç noktadan çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.
0 Likes