cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 ile arama anlarında flaş bildirimi

(Topic created on: 02-24-2022 08:50 PM)
279 Views
antvres
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba, günlük yaşantımda çok fazla telefonu masa üstüne ekranı kapatacak şekilde koyduğum için sessizdeyken çok fazla önemli çağrı kaçırmaya başladım. Birçok telefonda zil sesi, titreme ile birlikte yanıp sönen flaş ışığı için bir seçenek mevcut. Telefon ayarlarında bunu bulamadım. 3.parti bir yazılım kullanmak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar - erişilebilirlik - gelişmiş ayarlar - flaş bildirimleri bölümünden ayarlayabilirsiniz.

View solution in context

Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Ayarlar>Erişilebilirlik>Gelişmiş ayarlar>ışıklı bildirim buradan kamera flaşı ya da ekranın flaşı ayarlarından yapabilirsiniz.😊

View solution in context

9 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar - erişilebilirlik - gelişmiş ayarlar - flaş bildirimleri bölümünden ayarlayabilirsiniz.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşime katılıyorum
antvres
Active Level 1
Galaxy A
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, işe yaradı.
twinworld
Active Level 6
Galaxy A
Söyle bir rutin yaparsanız belki faydası olur.bunu acele yaptın. Denemedim de ayrıca. Ama bu şekilde belki daha iyi bir rutin oluşturabilirsiniz.Screenshot_20220224-205347_Bixby Routines.jpg
antvres
Active Level 1
Galaxy A
Yorumunuz için teşekkür ederim, cihaz ayarları menüsünden hallettim.
0 Likes
twinworld
Active Level 6
Galaxy A
Rica ederim.evet cihaz ayarlarında da varmış ben de ilk anda göremeyince bixby rutin ile çözmek geldi aklıma.
Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Ayarlar>Erişilebilirlik>Gelişmiş ayarlar>ışıklı bildirim buradan kamera flaşı ya da ekranın flaşı ayarlarından yapabilirsiniz.😊
antvres
Active Level 1
Galaxy A
Bu adımları takip ettim ve buldum. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek 😊