cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 bildirim gecikmesi

(Topic created on: 07-09-2021 02:22 AM)
531 Views
melomen
Active Level 5
Options
Galaxy A

Evet basliktada gordugunuz gibi android 11 guncellemesinden sonra baslayan ve hala devam eden duzelmeyen bildirimlerim gec geliyor en onemlisi whatsapp olmak uzere telefonum tus kilidi kitliyken bana atilan bir mesaj belli bir muddet sonra geliyor diger uygulamalardada oyle ama telefon kilidini actigim an bildirimler geliyor art arda bu sorunu yasayipta bu sorunu cozen varsa lutfen yazsin gerisi lutfen yazmasin yok sifirla yok servise ver bu sorunlar cozum degil ayriyeteten arka plan sinirlamasina bak yok pilin ayarlarini oyna fln bunlar cozum vermiyor olabilcek herseyi denedim bu sorunu yasayipta cozen varsa lutfen yardim etsin.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melomen,

Uzaktan erişim ve sıfırlama yöntemleri sorununuza çözüm olmadıysa incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

19 Comments
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Adaptif bildirimleri "hiçbiri" olarak ayarlayin.Screenshot_20210709-024943_Settings Suggestions.jpg
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Yaptim deniyecegim simdi duzelirse hayir duasi ederim :)
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Ama malesef buda çozüm olmadi yine ayni sıkinti devam etmekte
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Ben iki cihazimda da gecikmeli bildirim sorununu boyle cozmustum. İse yaramamaso garip.
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Inan o kadar biktimki konusmadigim samsung yetkilisi kalmadi telefonu gonderemedigim icin magdur olmaktan baska da care yok belki bu sorunu yasayipda cozen vardir diye degisik yollardan ariyorum
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Güç tasarrufu modu açık mı
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Hayir 1 yil oldu alali 1 kez acip kullanmamisimdir
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
13 gece attiginiz mesaj bana 19 gece bildirimi geldi
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Membersten gelen bildirimler yıllardır böyle onda sıkıntı yok, ayarlar uygulamalar sağ üstte bulunan üç noktaya basın, özel erişim, pil kullanımını optimize et diyin, tümü seçeneğine dokunun WhatsApp kapalıysa açık yapın ya da açıksa kapalı yapın
0 Likes