cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Telefonum Isınıyor

(Topic created on: 07-02-2020 12:47 AM)
114 Views
Yağmur7006
Active Level 1
Options
Galaxy A

Daha 2 ay olmadı telefonu alalı ama elimde tutamayacağım sıcaklığa ulaşıyor buna çözüm bulunmalı

9 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
arada bir hafıza optimizasyonu yapiyormusunuz.. Bende A71 kullanıyorum en ufak ısınma yok
SAMADO
Active Level 4
Galaxy A
o nasil oluyor kardesim
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Bende anlamadım sıfırlanmamasi gerek aslında
0 Likes
Yağmur7006
Active Level 1
Galaxy A

Yapmıyorum ama sonuçta yeni telefon daha 1.5 ayda bu sorunla karşılaştım 

0 Likes
Yağmur7006
Active Level 1
Galaxy A

Ki oyun oynayan bir insanda değilim belli başlı bir kaç uygulama tek var 

0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
cihaz bakımına girip oradan yapıyorsun kardeşim
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
benimde ne kadar marka kullandiysam başıma hiç ısınma problemi gelmedi oyun oynamiyorsaniz ısınmamasi gerek yani. buradan bir hata raporu gonderebilirsiniz
Yağmur7006
Active Level 1
Galaxy A
teşekkür ediyorum tavsiyeniz uzerine gonderdim ve 3 kez yaşadığım bir problem daha oldu kş dediğim gibi 1.5 aylık cihaz telefonum sarjdayken belli bir % de duruyor cıkarıp takınca devam ediyor sarj olmaya
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Yağmur7006,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes