cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Hoparlör sesi kisilmasi

(Topic created on: 08-09-2022 04:07 PM)
158 Views
Uygar78
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba özellikle youtubedan video izlerken ya da spotify dan muzik dinlerken sen kendi kendine kisiliyor sonra tekrar yukseliyor sonra tekrar kisiliyor.Konu hakkinda yardimlarinizi rica ediyorum gercekten cok sinir bozucu bir durum.Tesekkurler

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Uygar78,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Vallahi s21 de de aynı durum yaşanıyordu servise verdim ben
Uygar78
Active Level 4
Galaxy A
Guncelemeden sonra mi.oldu garantide bitti benim ya
Uygar78
Active Level 4
Galaxy A
Programi acip kapatinca duzeliyor ilginc birsey
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Uygar78,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes