cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Android 12 güncellemesi

(Topic created on: 05-25-2022 05:21 PM)
698 Views
mustafaek
Active Level 3
Options
Galaxy A

Işinize gelmediği için utanmadan yorumları siliyorsunuz. a71 Android 12 Güncellemesi gelecek diye yazıyorsunuz ortalarda daha yok

image

image

22 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Merhaba:
Yazılım ile ilgili bir sorun çıkmış ise, testler ve gelecek süre gelmiş olabilir. 
İyi günler.

mustafaek
Active Level 3
Galaxy A
Ben bütün bunlara mecbur değilim Ben paramla gittim bu cihazı aldım güncellemeler gelir diye ben oradan buradan program aramak zorunda değilim Herkes işini yapsın Sen de işini yap birçok ülkede kullanılan program Türkiye'ye gelince neden işi yokuşa sürüyorsunuz
mustafaek
Active Level 3
Galaxy A
Ben ne yazılımcıyım ne programcıyım ben tüketiciyim
İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
Ben yazılım ile ilgili olsamda neden cihazıma ülkem için gelen resmi yazılım yerine başka bir versiyon yükleyim. Desteği bitti desinler o gün yüklerim...
0 Likes
serhat01
Active Level 8
Galaxy A
A21s mayıs yazıyor kesin bu ay gelir mi
mustafaek
Active Level 3
Galaxy A
Bunlardan bir halt olmaz baksana çıkıp kimse açıklama yapmıyor. Bakalım şurada bir hafta daha var �nşallah gelir
İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
30 mayısa kadar fazla bahse gerek yok 30 mayıs 23.59 da güncelleme gelmemiş ise gereken her yere şikayetlerimizi iletelim...
mustafaek
Active Level 3
Galaxy A
Bundan önceki açıklamalarına baktığım için bu şekilde konuşuyorum bunların sözlerine güven olmaz İlla bir aksilik çıkartıyorlar ve bu aksilik Hep Türkiye'de genelde oluyor daha önce verdikleri tarih bu1653491769209.jpg
mustafaek
Active Level 3
Galaxy A
10 Mart 10 Nisan diye belirtmişlerdi