cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Android 11

(Topic created on: 04-12-2021 08:57 AM)
972 Views
ALEMCI
Active Level 3
Options
Galaxy A

Samsung a 71 Android 11 alan arkadaslar varmi yazabilirmi tsk ederim simdiden

Resolved!
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Ee hane turkiye yine gelmez 15 i birak mayisa kadar gelmez
Galaxy A
Turkiye icin testte ne yapiyorlar. Ayni yazilimin turkcesini test etmiyorlar mi?. Yoksa turkiyeye ozel arayuzde turk bayragi felan mi cikacak. Sacmalik otesi
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Evet güncelleme zaten hazır yapacakları tek şey Türkçe'ye uyarlamak yani bunu bile yapamıyorlarsa ben diyecek bir şey bulamıyorum yazıklar olsun
Galaxy A
Zaten android 10 turkce. 11 de yeni gelen ozellikleri turkce yapsalar olmaz mi. Bos bos bekliyorlar iste. 1 ay oldu
melomen
Active Level 5
Galaxy A

Bir tane bi yetkili cikipta bir mesaj atmadi kac gundur su forumdayim nasi boyle umursamazlar hic anlamiyom surekli ayni sey 15 mart 15 nisan ama yok yine gelmicek anlamadim ben dusuk modeller alsin yuksek modeller almasin amac ne yani

Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Kutudan Android 9 ile çıkan cihazlar bile aldı güncellemeyi ama A71'e güncellemeyi vermemekte ısrarcılar. Nefret ettim iyice Samsung'tan A71'den
mhmmd-altan
Active Level 7
Galaxy A
A71 telefonunu dışlıyorlar resmen ni a71 kaldı
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Bu dislanmak ddgilde sorumsuzluk bence testlerinde sorun varsa deki su tarihte net gelecek bi aciklama yap ya belirsizlik bu 15 ine kadarda gelmez bu
Arda1238
Active Level 8
Galaxy A
Cihzı test ediyolar sonra insanlar: "aaaa android 11 leş gibi olmuş keşke gelmeseydi" demesinler diye cihazı hazırlıyorlar belki sizin cihazda sıkıntılar çıkıyodur o yüzden gonderemiyolardır.
Az bekleyip güncellemenin kötü olmasımı daha iyi fazla bekleyip güncellemenin muhteşem olmasımı...
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Emin ol hic bisey yok oyle zaten guncelleme hazir attiklari yok sadece sebebi neyse ben bi gram ugrastiklarini baktiklarini aa dur su a71 de sorun vsrmis dediklerini bile dusunmuyom sadece guncrlleme atar gecerler sorunlar duzelmez zsten