cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 usb takıldı çıkarıldı

(Topic created on: 02-23-2022 05:03 PM)
652 Views
MahmutSarıbaş
Active Level 4
Options
Galaxy A

Lütfen yardım edin sürekli usb takıldı çıkarıldı hatası veriyor ve ekran kapanmıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MahmutSarıbaş,

Konu hakkında, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumun uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturmanıza tavsiye ederim cihazınızın kontrol edilmesi için
444 77 11
Galaxy A
Kardeşim şunları uygula ve cihazını yeniden başlatıp tekrar dene istersen.

1. Ayarlar bölümüne dokunun.
2. Uygulamalar kısmına dokunun.
3. Sağ üst bölümdeki üç nokta simgesine dokunun ve uygulama tercihlerini sıfırlayın.

Ayrıca;
1. Uygulamalar öğesine dokunun.
2. Ayarlar öğesine dokunun.
3. Genel yönetim öğesine dokunun.
4. Sıfırla öğesine dokunun.
5. En üstte bulunan tüm ayarları sıfırla işlemini sağlayınız.

Kişisel verilerin ve uygulama ayarların silinmez sadece uygulamaları yeni indirmişsin gibi toptan sıfırlar buna cihazın kendi sistem uygulama ayarları da dahil. Cihazı yeniden başlattıktan sonra umarım düzelir. Hem cihaz performansı da bir tık yükselebilir.🤲 👍

Eğer olmazsa Samsung uzaktan erişime ulaş.
Galaxy A
Telefonlarda bu gibi durumlar için bir yeniden başlatma kısayolu vardır
Kapatma ve ses açma tuşuna basılı tutun
Galaxy A
Şarj a takmayı da deneyebilirsin.
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Yazan hiç bir şeye kulak asma kanka tek çözümğ var şarj kartı şarj soketi ve şarj filmi değişecek başka türlü imkansz geçmesi 2 defa yaşadım a serisinde kronik bi arıza ve kısa süre içerisnde cihazın şarj olmayıda bırakacak sırf bu arızadan bıktgm için cihazı elden çıkarıcam
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MahmutSarıbaş,

Konu hakkında, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes