cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 kamera odaklama sorunu

(Topic created on: 05-24-2020 12:45 AM)
1189 Views
seymakara
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a70 kullanıyorum.Video modunda kamera kendi kendine odaklama yapıyor süper dengeli modda çekim yaptığımda görüntü kalitesi oldukça düşüyor.Cihaz yeni özellikle kamera özelliği için satın aldım fakat video modunu kullanamıyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba seymakara,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızdan "Ayarlar-Uygulamalar-Kamera-Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Aynı durumun tekrar etmesi halindeincelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Galaxy A
süper dengeli ilk çıktığında yoktu sonradan güncelleme ile geldi ancak dediğin gibi modu ışık azken çok kötü ancak gün ışığında daha iyi. odaklamak istediğin noktayı basılı tut halka sarı olunca otomatik odak kilitlenmiş olur ve kendi kendine odaklamaz.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba seymakara,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızdan "Ayarlar-Uygulamalar-Kamera-Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Aynı durumun tekrar etmesi halindeincelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes