cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 aşırı ısınıyor

(Topic created on: 08-23-2021 10:02 PM)
244 Views
Ertan3460
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Cihazım aşırı ısınıyor. Son Android güncellemelerinden sonra oldu. Bugün yetkili bayiye götürdüm ama sorunum çözülmedi. Sorunumu şu şekilde anlatayım. Cihazım aşırı ısındığında Cihazımi tamamen kapattım ve soğumasını bekledim. 1 saat kadar ve evet soğudu epey soğudu fakat cihazimi tekrar açtığımda aşırı yüksek sıcaklığa ulaşması 1 dakikayi bulmadı bile. Hiç bir işlem yapmamama rağmen boşta beklerken ısınmaya başladı. Tuşları kitleyip bıraktım cihazı soğumadi YouTube da video izlerken çok daha fazla ısınıyor şarja takınca patlayack gibi oluyor el değmiyor. Bunun sebebi nedir nasıl bir çözüm bulabiliriz neden böyle bir hata var konuyla ilgili yardım ederseniz çok sevinirim. 

Ve birsey farkettim şikayet var sayfasında herkes bu durumdan muzdarip bu saçmalığa biran önce çözüm bulunması gerek.
12 Comments
Galaxy A
AYARLAR> GENEL YÖNETİM > SIFIRLA> FABRİKA AYARLARINI SIFIRLA》 DÜZELECEKTİR DOSTUM.
0 Likes
dadas1983
Active Level 1
Galaxy A
Yapmadığım kalmadı onuda yaptım ptogramda indirdim olmadı
0 Likes
dadas1983
Active Level 1
Galaxy A
Wifi gittiyinde ayarlara girip tıkladığımda bağlanıyor ve çıkınca 1 dk sonra yine gidiyor tekrar kopuyor bezdirdi
0 Likes
Galaxy A
Bendede var bazen bağlanmıyor a70 bendede bar ısınıyor ağa bağalnmıyor
0 Likes
Ertan3460
Beginner Level 3
Galaxy A
Fabrika ayarlarına geri dönmek çözüm değil denedim onu oda hiç bir işe yaramadı yetkili servise gittim oda olmadı Bi çözüm bulamadı
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben ahmet
Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırla kısmından cihazınızın sıfırlayın Sorun devam ederse Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu gönderin hata raporu gönderebilmek için şunları yapın uygulamalar ekranına gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekler içerisinde hata raporları hata raporu gibisinden yazan yazı seçeneğine tıklayın hata raporu sayfa seçeneğinden de aşırı ısınma seçeneğini bulun ve seçin tıklayın bütün soru ve sorunlarınızı ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde yazın yetkililer sizlere en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaktır Ayrıca cihazınızın tekrardan sıfırlanması gerektiği söylenirse Aynı işlemi tekrardan yapmanıza gerek yoktur bu seferde garanti belgesi ile birlikte cihazınızın Samsung yetkili servis merkezine teslim edildi u işlemler ile sorununuzun çözüldüğünü umuyorum İyi akşamlar
dadas1983
Active Level 1
Galaxy A
Tşk ederim
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Önemli değil
0 Likes
Ertan3460
Beginner Level 3
Galaxy A
Ahmet bey dediklerinizi yaptım bugün servise gittim daha ısınmadan dolayı ama çözüm yol halledildi dendi ama halledilen birsey yok cihazım yine aynı.
Yaklaşık 1 saat önce hata raporu gönderdim umarım sorun bulunur
0 Likes