cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 SİLİNEN FOTOĞRAFLARI GERİ GETİRME

(Topic created on: 05-01-2022 02:59 AM)
223 Views
erkannnn
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı abime verdim yaptırsın diye şifreyi söylememiştim sıfırlamış telefoncu telefonu Google fotoğraflar samsung cloud dışında geri getirebileceğim bir yer varmış foto ve videoları çok acil

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfırlandıysa hiç bir şekilde geri getirilemez Anca nereye eşitlendiyse ordan kurtarabilirsin Eşitleme olmadıysa malesef geçmiş olsun

View solution in context

Solution
cnc_kny
Active Level 5
Galaxy A
Evet kardeşim fotoğrafları geri getirebilirsin ama onun süresi var 3 günü geçme sağlam bir bilgisayarcı tanıdığın varsa git eskiye ait ne varsa kurtarılır daha önce benim başıma geldi ama bilgisayardan anlayan hacker gibi olacak normal kullananlar yapamıyor bilgisayar toplayan değil kullanan lazım yerin nerede

View solution in context

5 Comments
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfırlandıysa hiç bir şekilde geri getirilemez Anca nereye eşitlendiyse ordan kurtarabilirsin Eşitleme olmadıysa malesef geçmiş olsun
AliTosun48
Active Level 4
Galaxy A
Kardeş emin olmamakla beraber diskdigger photo recovery adlı programı deneyebilirsin ama cihaz hard reset yapıldıysa biraz zor fotoğrafları alman
umutcx
Active Level 4
Galaxy A
Üçüncü parti uygulamalar silinen verileri geri getirdikleri iddia ediliyor. Dijital ortamlarda hiç bir veri silinmez sadece görünürde kaldırıldığı ve anca yeni bir dosya eklendiğinde üzerine yazılırsa tamamen silindiğini biliyorum. Bilgisayarlarda ssd disk sistemleri bu şekilde çalışıyor ve daha önce bu yöntem ile geri getirdiğim dosya video ve fotoğraflar oldu. Aynı yöntem ile çalışacağını düşünüyorum. Araştırırsan bir ihtimal böyle bir uygulama bulup silinen fotoğraflarının bir kısmını kurtarabilirsin
Vedat93
Active Level 4
Galaxy A

Eğer sıfırladıysa geri getiremez maalesef benimde özel fotoğraflar vardı ama gitti bende senin gibi aynı sorun yaşadım

Solution
cnc_kny
Active Level 5
Galaxy A
Evet kardeşim fotoğrafları geri getirebilirsin ama onun süresi var 3 günü geçme sağlam bir bilgisayarcı tanıdığın varsa git eskiye ait ne varsa kurtarılır daha önce benim başıma geldi ama bilgisayardan anlayan hacker gibi olacak normal kullananlar yapamıyor bilgisayar toplayan değil kullanan lazım yerin nerede